reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: naruciak11

Login: naruciak11
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.02.2009r.
Ost. logowanie: 22.08.2014, 17:36
Punkty: 4 266
Wiek 24
Status offline
Opis

piątek, 15.08.2014r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Należy ogolić mężczyznę w taki sposób jaki jest pokazany na obrazku po prawej stronie.

Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 13.04.2014r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Produkcja, która wykonał nasz rodak Mikołaj "Sos" Kamiński. Dojedź jak najdalej swoim autem nie rozbijając go.

Trudność polega na niedokładnym sterowaniu pojazdem oraz niskim limicie możliwości popełnienia błędu - 3-4 stłuczki i kończymy zabawę. Produkcja wydaje się idealna na 10 minut wolnego w pracy przy biurku, nie uważacie?

Sterowanie za pomocą myszki. Najedź kursorem na kierownice i prowadź.

wtorek, 25.12.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przemierzaj poziomy i wykaż się zręcznością. Jeśli grałeś w takie gry jak Super Meat Boy, to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Czeka na Ciebie 45 poziomów w 3 unikalnych światach.

poniedziałek, 24.12.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wspólnie z Justinem Bieberem przygotuj pyszną pizzę Zawsze chciałeś/aś czuć się jak prawdziwy kucharz? Teraz masz taką okazje w dodatku w obecności Justina Biebera!

piątek, 06.07.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

czwartek, 05.07.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Pokieruj nagim łowcą i pomóż mu przetrwać w dzikiej dżungli. Za zebrane fundusze ulepszaj swojego bohatera oraz odblokuj jeszcze więcej zwierzyny, którą będziesz mógł upolować.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 27.06.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź jak poradzisz sobie na Mistrzostwach Europy 2012r. w pice nożnej!
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 26.06.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Strzel jak najwięcej widowiskowych goli z przewrotki.
Sterowanie za pomocą myszki.
naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tym razem coś dla fanatyków Realu Madryt. Wybierz swojego ulubionego zawodnika królewskich i postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów.

poniedziałek, 25.06.2012r.

naruciak11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w piłkarskim turnieju EURO 2012 jeden na jednego, zaliczaj potężne power up'y i strzelaj ogromnymi głowami znanych piłkarzy spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.

Okej, Euro rozpoczęte, niestety nie tak, jak większość kibiców sobie tego życzyła. Odwróć losy i poprowadź Polskę do zwycięstwa w turnieju. Tutaj tak samo jak w meczu z Grecją nie dokonasz zmian zawodników.Inne odsłony tej doskonałej gry sportowej znajdują się tutaj: Sport Heads
Gracze online (3):
Polecamy: