reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mrosia

Login: mrosia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 07.07.2009r.
Ost. logowanie: 22.04.2018, 19:38
Punkty: 480
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 29.09.2016r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w rolę detektywa i sprawdź, czy faktycznie dom rodziny Nelsonów jest faktycznie nawiedzony? Na chwilę obecną masz trzech podejrzanych, którzy mieli by interes w tym, aby odkupić dom po niższej cenie w związku z paranormalnymi zjawiskami nawiedzającymi tą posesję.

wtorek, 22.03.2016r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przywitaj swoich ulubionych wyspiarzy, którzy tuż po serii nieszczęść są w końcu szczęśliwi. Pamiętasz jak zaprzyjaźnili się ze złym szamanem, potem ucztowali na ślubie? Jednak szczęście nie trwa wiecznie i nasi bohaterowie znów natknęli się na kłopoty Pomóż im złamać klątwę i ocalić szamana, który okazał się być piratem.

W tej grze musisz osiągać różne cele i otrzymasz różne zadania do wykonania. Na przykład, trzeba drogę uczynić przejezdną, lub też trzeba budować budynki. Gdy uda ci się wykonać zadanie, wtedy możesz przejść na następny poziom.

poniedziałek, 21.03.2016r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Nastał 2016 r i czas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, a wygłoszone w toku zaognionej kampanii słowa Donalda Trumpa na temat imigrantów wkurzyły wyspiarzy. Jesteś pracownikiem straży granicznej Zjednoczonego Królestwa i Jej Wysokość, królowa Elżbieta II, wydała ci polecenie powstrzymania Trumpa przed przekroczeniem granicy. Gdy grzecznie prosisz nowo przybyłych o okazanie dokumentów, miej oko na złośliwego Trumpa, który będzie próbował się przekraść. Nie sknoć zadania, bo królowa ukaże cię niczym kmiecia. A jeśli wolisz spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, wypróbuj tryb Trumpa i wcielając się w Donalda zadbaj o to, aby granicę przekroczyć mogli wyłącznie twoi zwolennicy. I jak ci się to podoba, Wielka Brytanio?

niedziela, 31.01.2016r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Może nigdy nie słyszałeś o miejscu zwanym Goldfield, miało ono gwałtowny rozwój w pierwszej połowie XX wieku tj.1903 - 1940r. w związku z odkryciem tam złota wartego 86 milionów dolarów. Miasto zostało w dużej mierze zniszczone przez pożar w 1923 roku, ale kilka budynków przetrwało do teraz. Dzisiaj jest to zapomniana mieścina z populacją około 268 mieszkańców, którzy nadal wybierają się na poszukiwania złota w okolicach miasta, co oznacza, że ​​rezerwy nie są jeszcze wyczerpane.

Jeśli chodzi o naszą historię, to jej bohaterem jest szeryf imieniem Henry, który przybył do opuszczonej kopalni w mieście. Jego wizyta ma związek z aresztowaniem czterech bandziorów, poszukiwanych za kradzież najcenniejszego diamentu w stanie Texas. Przestępcy nie chcą ujawnić, gdzie ukryli kamień, więc Henry będzie musiał zbadać spory teren, na którym przebywali aresztowani zeszłej nocy. Miejmy nadzieje, że ślady i wskazówki pomogą mu zrozumieć wszystkie wydarzenia i odnaleźć skarb. Nie mówimy o łatwym zadaniu więc szeryf będzie potrzebował Twojej pomocy!

Skradziony diament jest znany pod nazwą "Western Start", tak jak w powieści Agathy Christie, aby go odnaleźć, musisz być przygotowany na wszystko. Więc jeśli masz odwagę, to wciel się w asystenta Henry'ego i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
czwartek, 07.01.2016r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Oto 100 wymagających plansz, dzięki którym możesz przetestować swoje umiejetności gry w mahjonga.

Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

wtorek, 01.12.2015r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.

poniedziałek, 07.09.2015r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Pośród nich będziesz znajdował grudki złota. Usuń grupę przynajmniej trzech grudek złota, aby przejść do kolejnego etapu.

środa, 12.08.2015r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przesuwaj muszle tak aby minimum 3 znalazły się obok siebie w rzędie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy. Postaraj się ukończyć wszystkie poziomy na 3 gwiazdki.

czwartek, 30.04.2015r.

mrosia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzie mają różne talenty i zdolności. Niektórzy z nas są utalentowani muzycznie, a inni np. są stanie interpretować naturę poprzez malarstwo, jeszcze inni są dobrzy w sporcie lub matematyce, podczas gdy niektórzy mają dziwne moce (naprawdę dziwne, czyli nadprzyrodzone). Tak, wierzcie lub nie, niektórzy ludzie są obdarzeni przez tego rodzaju władzę i są w stanie zobaczyć rzeczy, których inni nie mogą, jak duchy i wampiry i często są w stanie komunikować się z nimi, będąc jedynymi, którzy mogą rzeczywiście nawiązać tego typu połączenie.

Amaya jest jedną z tych osób. Ona ma tę nadprzyrodzoną moc, która pozwala jej widzieć duchy, ale także, pozwala jej rozmawiać z nimi. Często te nadprzyrodzone istoty starają się jej powiedzieć, ze są w kłopotach i nie mogą całkowicie przejść na drugą stronę z powodu jakiejś niedokończonej sprawy, czegoś czego nie skończyli będąc żywym. Amaya bała się wpierw tego daru, ale po czasie zdała sobie sprawę, że to ona kontroluje całą sytuację, więc zaczęła im pomagać.

Tym razem usłyszała wołanie jakiegoś ducha, który zwrócił się z prośbą o spotkanie w pewnym upiornym miejscu. Dziewczyna jest gotowa mu pomóc i wysłać go tam, gdzie jego miejsce - na drugą stronę. Dołącz do niej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.mrosia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Przemieszczaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzezie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy. Zwierzę przeniesie się tylko wtedy, gy nie będzie mieć przeszkód na swojej drodze. Im mniej ruchów, tym więcej punktów.

Gracze online (22):
Polecamy: