reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mpb100

Login: mpb100
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 02.08.2012r.
Ost. logowanie: 12.04.2019, 18:05
Punkty: 1 097
Wiek 17
Status offline
Opis

sobota, 12.03.2016r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań Wielkim Wojownikem w tajemniczej krainie istot zwanych Bleach - podnoś swoje umiejętności i poznawaj nowe techniki walki.

piątek, 15.01.2016r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Codziennie aktualizowana wersja popularnej gry 2048.

Twoim zadaniem jest łączyć płytki o tym samym numerze, tak aby dotrzeć do tej o numerze 2048.

sobota, 14.11.2015r.

mpb100 skomentował
Treść komentarza: długo sie ładuje

wtorek, 14.04.2015r.

mpb100 skomentował
Treść komentarza: żal auta wpadają na siebie i nie da się grać

poniedziałek, 13.04.2015r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona świetnej gry Potty Racers, w której skaczemy i bijemy rekordy latając Toi Toi'em. Tym razem nasz bohater postanowił wybrać się swoją "toaletą" w podróż dookoła świata. Zatem zasiądź za sterami Toi Toi'a i postaraj się dolecieć jak najdalej po drodze zbierając gwiazdki oraz wylądować bez szwanku. Wykorzystaj także pomocne elementy i fajne bonusy. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie podane w grze.

środa, 01.04.2015r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: The Rise of Atlantis polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki. Aby element układanki został uzupełniony musi spaść na sam dół planszy. Musimy tak zamieniać bloczki aby znalazł się na samym dole. Dzięki towrzyszącej nam magicznej niebieskiej kuli uzyskujemy dodatkową moc dzięki której możemy zniszczyć część bloczków na planszy. Aby jednak to zrobić kula musi być załadowana odpowiednią mocą (100% charged). Wokół kuli roztaczają się także inne bonusy takie jak np. bomba - niszczy kilka bloczków wokół siebie, piorun - niszczy wszystkie jednakowego koloru itd... Musimy także uważać na uciekący czas - złoty pasek na dole ekranu.
mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znajdź klucz, aby otworzyć drzwi i wydostać się z pomieszczenia. Gra w klimacie Hoshi Saga.

Weśniejszą cześć gry Kagi Nochi Tobira znajdziecie tutaj: Kagi Nochi Tobira

Gry w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga 1, 2 oraz 3

poniedziałek, 30.03.2015r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozmieść dostępne dostępne elementy na planszy w taki sposób, aby zapewnić bezpieczny transport towarów.
mpb100 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Nadszedł czas, aby uelastycznić swoją inteligencję. Spróbuj przejść wszystkie 16 ćwiczeń na pamięć, logikę, refleks, koncentrację, matematykę z jak najlepszym wynikiem.

Trenuj codziennie, a Twoje wyniki z każdym dniem będą niesamowite! Czytaj uważnie polecenia i trenuj swój mózg! Śpiesz się, gdyż na każde zadanie masz tylko minutę! Powodzenia!

czwartek, 26.03.2015r.

mpb100 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!
Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do końca toru. Strzelamy kulkami z obrotowego, delfiniego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru kulki
Gracze online (11):
Polecamy: