reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mixxi

Login: mixxi
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.11.2007r.
Ost. logowanie: 17.02.2012, 13:19
Punkty: 1 312
Wiek 25
Status offline
Opis

piątek, 17.02.2012r.

mixxi skomentował
Treść komentarza: @rexo Nie pociągniesz długo Z takimi trzeba konkretnie bez pierdzielenia otóż napisałem do Admina Giercowni i mam nadzieje ze jesli jeszcze ktoś napisze to być możne szybciej go zbanują . Admin(małpa)giercownia.pl Jeśli ktos ma kolesia dość do zachęcam do napisania .

sobota, 31.12.2011r.

mixxi zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

poniedziałek, 11.10.2010r.

mixxi zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Wykonaj kaskaderski wyczyn Kicka, zbieraj punkty, pokonuj poziomy i ulepszaj pojazd.
Instrukcja zawarta w grze.

Użytkownik wciela się w postać zwaną Kick – kaskadera wykonującego karkołomne skoki na rampie. Naszym zadaniem jest sterować nim w taki sposób, aby uzbierać najwięcej punktów i polecieć jak najwyżej i jak najdalej. Na początku należy rozpędzić się do największej z możliwych prędkości, tak aby móc poszybować w przestworza. Tam czekają na nas skarby zwane WOW, dzięki którym można zdobyć cenne punkty. Niestety da się trafić również na nieprzyjazne i niszczące pojazd kaskadera obiekty – je oczywiście należy omijać. Skończywszy lot, warto rozłożyć spadochron, co pozwoli na szybowanie i opóźni upadek. Po każdym pokazie można udoskonalać swój pojazd, sprawiając, aby latał wyżej, dalej i szybciej. Aby zdobyć kolejny poziom, należy osiągnąć określony pułap wysokości, polecić na wyznaczoną odległość i zdobyć minimum wymaganej ilości punktów. Kick Strach Się Bać Loco Launcho posiada ciekawą grafikę, która jest jedną z najmocniejszych stron gry. Grywalność stoi na równie wysokim poziomie, zaś muzyka pasuje do kaskaderskiego klimatu. Tak więc jeżeli chcesz całkowicie za darmo sprawdzić w roli podniebnego kaskadera, polecamy Ci Kick Strach Się Bać Loco Launcho.
mixxi skomentował
Treść komentarza: Beznadziejna 1 .

czwartek, 09.09.2010r.

mixxi skomentował
Treść komentarza: piszcie na gg to wam przesle premium editon wazy 100 mb

piątek, 13.08.2010r.

mixxi skomentował
Treść komentarza: piszcie na gg to wam przesle premium editon wazy 100 mb

środa, 11.08.2010r.

mixxi zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna część wspaniałej gry strategicznej z elementami RPG. Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło orkom, goblinom i smokom. Trzymaj przeciwników z dala od swojej wieży, jednocześnie niszcząc wieżę przeciwnika.

wtorek, 10.08.2010r.

mixxi zagłosował
Miniaturka gry: Ozee Ozee
(234)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Spolszczona platformówka z elementami logicznymi. Pomóż Ozieemu przejść przez wszystkie poziomy pełne pułapek, zbierając po drodze gwiazdki.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - bieganie
S - akcja/przesuwanie
R - restart

sobota, 07.08.2010r.

mixxi skomentował
Treść komentarza: piszcie na gg to wam przesle premium editon wazy 100 mb

czwartek, 05.08.2010r.

mixxi skomentował
Treść komentarza: piszcie na gg to wam przesle premium editon wazy 100 mb za gre 5
Gracze online (16):
Polecamy: