reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mimi0701

Login: mimi0701
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.02.2009r.
Ost. logowanie: 10.01.2013, 19:11
Punkty: 345
Wiek 20
Status offline
Opis

wtorek, 01.01.2013r.

mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

poniedziałek, 31.12.2012r.

mimi0701 skomentował
Treść komentarza: Kto pobije mój rekord wynoszący 9872 punkty?
mimi0701 zagłosował
Miniaturka gry: Dkicker Dkicker
(273)
Ocena
(4)
Opis gry: Postaraj się wykorzystać każdą piłkę i strzel jak najwięcej goli! Uwaga, w grze istnieje możliwość tzw, dobitek.
Sterowanie za pomocą myszki.
mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tym razem prezentujemy już trzecią odsłonę gry Farm Frenzy. W tej części można zauważyć takie zmiany jak ulepszony interfejs graficzny, dodanie samolotu (o którym później) i to, że owoce naszej pracy zamienią się w składniki niezbędne do przygotowania pizzy. Dla tych, którzy nie grali w poprzednie części warto wyjaśnić o co w tej grze tak naprawdę chodzi. Tak, więc wcielamy się w niej w postać rolnika posiadającego farmę. Sadzimy na niej trawę, kupujemy zwierzęta, które karmimy itd. Z produktów, jakie wytworzą (np. kury - jajka, krowy - mleko) w specjalnych fabrykach przetwarzamy je na inne produkty. Do zrobienia niektórych potrzebna jest również między innym mąka, której sami nie możemy zrobić. Wysyłamy, więc po nią wspomniany wcześniej… samolot. Po jego powrocie możemy już wytworzyć potrzebną rzecz. Aby przejść do kolejnego poziomu musimy wykonać pewne zadanie. Jest to np. zrobienie pewnej liczby ciastek, wyhodowanie kilku krów, uzbieranie kilku tysięcy złotych monet itd.. Aby możliwe były one do zrealizowania w między czasie ulepszamy nasze miejsce pracy. Robimy to też czasami w trakcie trwania poziomu.
Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Farm Frenzy

niedziela, 30.12.2012r.

mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Już jakiś czas wiele mówi się o bezpieczeństwie na lotniskach, różnych tragediach i tym podobnych sprawach. W powyższej grze będziemy mogli nieco poznać zarządzanie lotniskiem wcielając się w rolę kontrolera lotów. Do naszych zadań należeć będzie kierowanie samolotem od momentu pojawienia się go nad pasem służącym do lądowania aż do odlotu. Jak to wygląda krok po kroku? Na samym początku zdecyduj, na jakim pasie ma wylądować dany samolot. Następnie skieruj go do odpowiedniej bramki, pozwól wysiąść pasażerom i wsiąść następnym. W między czasie niekiedy będzie trzeba naprawić maszynę lub ją zatankować. Robi się to, gdy w środku nie ma ludzi. Następnie należy pilotowi wskazać pas, z którego ma odlecieć w dalszą podróż. Jak w większości gier tego typu trzeba zwracać uwagę na kolory samolotów. Dzięki temu możemy zarobić o wiele więcej pieniędzy. Na przykład za obsłużenie kilku samolotów tej samej barwy w tej samej bramce dostaniemy za każdego z nich tyle razy więcej punktów ile było przed nim identycznych samolotów. Pieniądze te są potrzebne do przejścia kolejnych poziomów i późniejszego ulepszania miejsca pracy. Można za nie kupić dodatkowe pasy, bramki odpraw i modernizować je.
mimi0701 skomentował
Treść komentarza: trudna ale fajna. 5 na 5 i do ulu

piątek, 28.12.2012r.

mimi0701 skomentował
Treść komentarza: Długa, ale bardzo fajna. Daję 5 na 5 do ulu
mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy uda się Tobie pokonać wszystkie, rozmaite poziomy i zdobyć wszelakie osiągnięcia? Z pewnością, gdyż jest ich "tylko" 999.

wtorek, 25.12.2012r.

mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź wolne miejsce pod marketem i zaparkuj samochód.
mimi0701 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Farm Frenzy
Kolejna już 3-cia część znajduje się tutaj: Farm Frenzy Pizza Party
Gracze online (3):
Polecamy: