reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: men312

Login: men312
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.02.2011r.
Ost. logowanie: 16.01.2014, 18:00
Punkty: 88
Wiek 19
Status offline
Opis Zbieram tylko SUPER gry !!!

poniedziałek, 04.06.2012r.

men312 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Istnienie życia po śmierci to trudna debata, która od wieków trwa na całym świecie. Czy mamy dusze? Czy jesteśmy aniołami? Czy staniemy się np. drzewem? Czy nasz duch może prześladować np. biednego, młodszego brata w snach i poprosić go, by odnalazł naszą duszę zawieszoną pomiędzy światami?

Wniknij do umysłu bezimiennego chłopca, który myśli tylko o swojej zmarłej siostrze, która utknęła pomiędzy tym życiem, a następnym. Co trzyma ją na tym świecie i co może jej brat zrobić nawet gdyby wiedział?

czwartek, 24.05.2012r.

men312 zagłosował
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(896)
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.

środa, 16.05.2012r.

men312 skomentował
Treść komentarza: Superowa gra ! 5/5

niedziela, 06.05.2012r.

men312 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest tak wystrzelić wampira, aby zaraził ludzi znajdujących się na planszy. Uwaga, należy uważać na księdza.
Sterowanie za pomocą myszki.
men312 skomentował
Treść komentarza: Dla gry 3/5... nie wiem o co tutaj chodzi... drzew sie nie da ściąć, zabijać Zombie moge tylko w niektórych miejscah... nie można domków budować ani nic...

wtorek, 03.04.2012r.

men312 skomentował
Treść komentarza: Gra z******** tylko że denerwuje mnie to wyskakująca reklama i... NIE ROZUMIEM DLACZEGO TO JEST CHYBA JAKIEŚ DEMO BO GRAM SOBIE UWOLNIŁEM TYCH 2 GOŚCI I WYSKAKUJE TAKIE JAKBY ZAPAUZOWANIE ALE NIE MOGE TEGO WYŁĄCZYĆ I MUSZE OD NOWA PRZECHODZIĆ !

poniedziałek, 02.04.2012r.

men312 skomentował
Treść komentarza: Siemka all, mam pytanko zacząłem dopiero grać w tą gre i mam pytanie: Jak sie podnosi np. Nóż/Hełm itp. ? Dziękuję z góry
men312 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Madness Project Nexus jest strzelanką, zdecydowanie przeznaczoną dla pełnoletnich użytkowników. Akcja rozgrywa się w świecie, gdzie prawo, sprawiedliwość, uczciwość i tego typu wartości nie są poważnie traktowane, a ludzie mieszkający w tym miejscu na twarzy mają krzyż.

Pomóż Hankowi cofnąć project Nexus, ratuj swoich towarzyszy i zabijaj wrogów.
Sterowanie :
W;S;A:D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - podniesienie/wyrzucenie broni
Q - zmiana broni
Shift - bullettime (spowolnienie czasu)
Spacja - unik/blok/otwieranie drzwi/interakcja
R - przełąduj

niedziela, 18.03.2012r.

men312 skomentował
Treść komentarza: 50 dni i jestem na źółtej planecie jeszcze nie pełne ulepszenia

sobota, 10.03.2012r.

men312 skomentował
Treść komentarza: Gra nawet fajna, ale denerwuje ten śmiech ludzi w tle 2/5
Gracze online (2):
Polecamy: