reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: megatron30000

Login: megatron30000
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.04.2010r.
Ost. logowanie: 18.04.2016, 02:14
Punkty: 1 054
Wiek 22
Status offline
Opis

niedziela, 10.11.2013r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zombotron Time Machine to nowy punkt wejścia do wszechświata Zombotron, w którym znajdziesz fantastyczną rozgrywkę i porywającą fabułę. Niech nie zmyli Cię nazwa, zombie z Zombotron są nieludzkie i sprytne jak zawsze – będą Cię atakować, dopóki ktoś ich całkiem nie unieszkodliwi.
Nasz bohater powraca na planetę Zombotron - zamieszkaną przez ludzi mutantów i zombie. Nie bardzo wiadomo skąd one pochodzą i co jedzą. Ale wiadomo jedno - chcą zniszczyć wszystko co się rusza!

Uzbrojony, odważny i wrogo nastawiony przeciw zombie - bohater "Zombotronu" powraca! Tym razem nowe misje wiążą się z podróżami w czasie. Czekają ulepszenia i masa zombiaków do wyeliminowania!
Zbieraj monety za które można zakupić ulepszenia.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
Q - przełącz broń
H - użyj zestawu medycznego
E - klawisz akcji

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Zombotron Series

wtorek, 18.06.2013r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś członkiem elitarnej jednostki antyterrorystycznej, któremu zostały powierzone bardzo ryzykowne operacje, mające na celu wyeliminowanie wrogich najemników i uratowanie przetrzymywanych przez nich zakładników. Skradaj się i postaraj się pozostać niezauważonym, by doprowadzić do ostatecznej konfrontacji z tajemniczym, zwariowanym naukowcem, który ma na celu przejęcie kontroli nad światem.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - strzał
C - urzyj przedmiotu
S - zmiana przedmiotu (przełącz)

środa, 05.06.2013r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra akcji typu point&click rozgrywająca się w czasie II wojny światowej. Twoim zadaniem jest uratować rodzinę porwaną przez nazistowskich okupantów. W tym celu klikaj na różne przedmioty lub osoby w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 10.03.2013r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zaprojektuj i zbuduj most który umożliwi dostarczenie do domu skrzyń z towarem.

środa, 20.02.2013r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tu nie ma zmiłuj się! River Raid to alfa i omega strzelanek, gra równie słynna, co prosta, równie porywająca, co... powiedzmy... nieważne co ;-) Ale to było kiedyś, nie? Teraz mamy inne czasy, inne rzeczy porywają. Tak się jednak zastanawiam, czy RR to nie jest właśnie ta gierka, która jeszcze dziś potrafi przykuć do ekranu każdego fana dobrej strzelaniny..?

niedziela, 09.12.2012r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Steruj zielonym kwadratem, który musi dostać się do czerwonej kulki. Zadanie nie jest wcale takie proste, gdyż każdy poziom ma inny zestaw zasad, sterowanie się zmienia, a czasami musisz coś nacisnąć. Każda plansza jest inna, więc gra nie powinna się nudzić.
Sterowanie:
Strzałki - Poruszanie
R - Restart
P - Pauza

czwartek, 22.11.2012r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! ROBAK POWRACA! Tym razem w świątecznym wykonaniu. Mikołaj nie dał mu oczekiwanego prezentu twierdząc, że był niegrzeczny...Bzdura - teraz nadszedł czas zemsty!
Wciel się w gigantycznego robala, jedz elfy, Yeti i renifery, siej spustoszenie na ziemi, poddaj się ewolucji na którą masz wpływ w trakcie rozgrywki (po każdym zaliczonym levelu.
Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.
megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry, w której możesz doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. Kupujesz nowe bronie, zaliczasz kolejne misje, a wszystko po to, aby stać się najlepszy w swoim fachu.

poniedziałek, 12.11.2012r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Baranek Shaun wraz z przyjaciółmi znajdują się w Londynie, gdzie jak sądzą zostaną przerobieni na kebaby. Chcą znaleźć sposób, by wrócić na swoją farmę.
Pomóż Shaunowi, Timmy'emu i Shirley tak współdziałać, by osiągnąć cel każdego poziomu, którym jest, aby wszystkie trzy owce bezpiecznie dotarły do końca etapu (oznaczonego białą strzałką).
Każdy z bohaterów posiada inne zdolności. Steruj nimi w taki sposób, aby pokonać przeszkody i dotrzeć w wyznaczone miejsce.

Home Sheep Home 2 jest tak dopracowany pod względem grafiki, zagadek i humoru, że, na pewno wywoła uśmiech na ustach najbardziej zatwardziałych graczy. Rozwiązania zagadek ... sprawiają, że dorosły gracz nie raz zapiszczy z radości jak dziecko (tylko nie mów nikomu).

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się owcami
1;2;3 lub wskazanie kursorem myszki - wybór owcy, która chcesz sterować
R - restart levelu

czwartek, 11.10.2012r.

megatron30000 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Platformowa gra akcji osadzona w latach 20-tych XX wieku czyli czasach amerykańskiej prohibicji.
Wciel się w postać detektywa i przeprowadź śledztwo dotyczące morderstwa. Udaje się na misję mającą na celu rozpracowanie podziemnej, uzbrojonej po zęby organizacji, aby odkryć ich tajemnice. Po drodze zlikwiduj wszystkich bandziorów. Niektórzy z nich to twarde sztuki.
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
C lub L lub Spacja - strzał
R - przeładuj
S lub 1-3 - zmiana broni
Strzałka w Górę lub W - zakupy/ przejście przez drzwi
Gracze online (19):
Polecamy: