reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: matigentelman

Login: matigentelman
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.06.2012r.
Ost. logowanie: 20.05.2019, 21:32
Punkty: 113
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 16.05.2019r.

matigentelman zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w tytułowego Ninja (忍者) – trenowani w Japonii mistrzowie sztuki ninjitsu i genjutsu będącym biegle wyszkolonymi w sztuce maskowania się, szpiegostwa, zabijania bez śladu i akrobacji.
Ataki wyprowadzamy klawiszami A, S, D. Nasze działania muszę być precyzyjne i błyskawiczne. W innym wypadku nie zdołamy pierwsi zadać ciosu. Uwaga na pułapki!

sobota, 24.02.2018r.

matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w doskonałej strategii turowej, wygrywaj wojny, bitwy i zdobywaj nowe ziemie!
Sterowanie za pomocą myszki. Wybieramy swoje jednostki i wskazujemy wrogie, które chcemy zaatakować. Po zakończeniu swojej kolejki należy kliknąć u dołu ekranu klawisz End Turn, by dać możliwość ataku nieprzyjacielowi lub nieprzyjaciołom, gdyż można walczyć jednocześnie z wieloma wrogimi sobie armiami.

Kolejna część tej kultowej strategii znajduje się tutaj: World Wars 2

środa, 11.02.2015r.

matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część wspaniałej gry strategicznej z elementami RPG. Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło orkom, goblinom i smokom. Trzymaj przeciwników z dala od swojej wieży, jednocześnie niszcząc wieżę przeciwnika.
matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zagrożenie podboju i najazdu zawisło nad wieloma krajami na przestrzeni całej Europy. Znikąd zaczęły powstawać nowe królestwa i ich nowi władcy zapragnęli podbić więcej ziem bez względu na koszta. Kluczem do sukcesu w tym okresie z pewnością będzie nowa technologia. Kto ją posiądzie zdobędzie przewagę nad swoimi rywalami. Innym ważnym czynnikiem będzie dobrze wyszkolona kadra wojska, inteligentni dowódcy oraz chętni do walki żołnierze. Wciel się w rolę dowódcy wojsk i wyrusz na bitwę ku chwale swojego królestwa!
matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna część wspaniałej gry strategicznej z elementami RPG. Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło orkom, goblinom i smokom. Trzymaj przeciwników z dala od swojej wieży, jednocześnie niszcząc wieżę przeciwnika.
matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło wrogom (orkom, goblinom, smokom...) oraz zniszcz ich twierdze.
W grze dowodzimy obroną zamku oraz własnymi siłami szturmującymi wrogą twierdzę. Do dyspozycji mamy liczne jednostki piechoty oraz kawalerię i łuczników, jednak najważniejsza jest balista, z której eliminujemy zbliżające się jednostki wroga.
matigentelman zagłosował
Miniaturka gry: Flight Flight
(537)
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem będzie wyrzucić papierowy samolocik na jak najdalszą odległość. Po drodze zbieraj bonusy oraz gotówkę, za którą będziesz miał możliwość kupienia ulepszeń. Bardzo prosto wykonane, niezwykle grywalna.

Sterowanie:
Myszka - rzucanie samolotem
WASD lub strzałki - sterowanie samolotem (po dokupienie ulepszeń)
Spacja - dopalacz (po dokupienie ulepszeń)
matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jesteś gotów na ryk silników? Wybierz tor, samochód i tryb wyścigu, aby rozpocząć!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z = hamulec
X = turbo
R = reset
P = pauza

wtorek, 10.02.2015r.

matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dobry Ork to martwy Ork! Poczwary nadchodzą zaatakować ludzką siedzibę. Żeby zwyciężyć będziesz musiał użyć wszystkich środków do walki. Buduj budynki, szkol armię i wzmocnij swoją obronę, żeby zwyciężyć. Wyposaż się w niesamowite bronie, zbroje i tarcze.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - atak
Q;E - zmiana broni
F - naprawa barykady
G - przegrupuj swoje wojska
Spacja - pauza
Uwaga, ze względu na swoją złożoność gra długo ładuje się.

poniedziałek, 09.02.2015r.

matigentelman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wojna pomiędzy dwoma mocarstwami rozpoczęła się na całego. Postaraj się przezwyciężyć wroga, wysyłając w jego stronę okręty wojenne, łodzie patrolowe, łodzie podwodne oraz lotnictwo, aby w porę unicestwić jego flotę i tym samym dotrzeć do jego bazy, by zmieść ją z powierzchni ziemi. Graficznie może i nie powala na kolana, ale jeśli lubisz gry wojenne, to akurat grafika nie będzie miała dla Ciebie większego znaczenia, chodzi bowiem o to kto przetrwa, a kto zostanie pokonany.
Gracze online (15):
Polecamy: