reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mati550

Login: mati550
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.03.2010r.
Ost. logowanie: 11.06.2014, 00:57
Punkty: 795
Wiek 25
Status offline
Opis Sasuke to jeden z ostatnich potomków rodu Uchiha-Obok Hyuuga najpotężniejszego klanu w Konoha-Gakure. Sasuke kiedyś był roześmianym, otwartym na świat chlopcem, który wraz z rodzicami trenował różne aspekty życia shinobi, rósł szcześliwie itd. Jedyną rysą na jego życiu był brat Sasuke, Itachi, którego mały Uchiha nie mógł po prostu zrozumieć i stał w jego cieniu. Tak więc nadzedł dzień, w którym po powrocie do domu znalazł zwloki swoich rodziców, a nad nimi swojego brata. Itachi wyrżnął cały klan razem z nimi, zostawiajac tylko Sasuke, prawdopodobnie po to, żeby był ktoś, kto będzie w stanie zagrozić jego istnieniu. Od tej pory Sasuke zaczął uparcie trenować, będąc coraz silniejszym, chłodnym, mrocznym, aroganckim i pyszałkowatym nowicjuszem, ponieważ cały czas 'widział przed oczyma' twarz swojego brata - osoby, której znienawidził z całego serca i którą przysiągł zabić, co najciekawsze nie głównie dlatego, bo wykonał egzekucje jego rodu, tylko dlatego, bo Evil Itachi zniszczył Itachiego z przeszłości, który był dla Sasuke autorytetem. Młodym mścicielem kieruje chęć zemsty i nic się dla niego nie liczy, potrafi nawet poświęcić dla celu przyjaciół. Nie zwraca uwagi na zaloty atrakcyjnych girl, tylko ciagle działa, bez ustanku zastanawiając sie nad sensem. Przełom nadchodzi, gdy trafia do grupy nr 7, gdzie znajdują się Naruto i Sakura. Ten pierwszy, czyli glówny bohater serii staje sie dla niego najwazniejszą osobą w zyciu-prawdziym przyjacielem, w którym widział wiele wspólnych dla siebie cech, bo Uzumaki, rozpaczliwie próbujacy spelnić swoje marzenia i zdobyć akceptacje, okazał się podobny do młodego Uchiha. Choć początkowo ich stosunki nie układały się, możemy w końcu zaobserwować między nimi przyjacielską więź. Tak tak, wyalienowany Sasuke, można by pomyśleć, nie miał zaufać już nikomu, przynajmniej dopóki nie spełni swojego przeznaczenie i nie udowodni swej wartości, ale jednak, obdarzył przyjacielską aurą narwanego ninja, jednocześnie zachowując dystans do swojego senseia i Sakury, szanując ich jednak. Dzięki tej znajomosci Sasuke zdaje się zaczynać otwierać na świat i widzieć na ścieżce życia coś więcej. Niestety, po incydencie z Orochimaru potomek rodu Uchiha zbacza znowu gdzie indziej-Silniej niż dotychczas rozumie, że jest mścicielem, a jego przeznaczenie to oprócz zabicia swojego brata, to mszczenie przyjaciól. To nie jest wieczne. W kólko zmienia punkt widzenia swojego umyslu, nie wiedząc już kim jest... Sasuke to zdecydowanie symbol powątpiewania w sens i niezrozumienia, przypomina Naruta bardziej niz mogłoby się wydawac... Jedna z najbardziej lubianych postaci

poniedziałek, 20.01.2014r.

mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Grupa wojskowych inżynierów potrzebuje wsparcia w pracy nad projektem. Czy pomożesz im w budowaniu? Twoim zadaniem jest stworzyć taką konstrukcję z dostępnych elementów, by umieścić żołnierza na wymaganej wysokości.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 30.06.2013r.

mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry, w której wcielamy się w dzielnego bohatera walczącego z hordami wściekłych zombiaków. Bądź szybki w walce i skuteczny, nie daj się zaskoczyć. Twoim zadaniem jest pokonanie wyznaczonych poziomów i obrona własnego życia. Warto zbierać nowe bronie, klucze, dodatkową energię.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - walka
R - przeładuj
Spacja - inwentarz
F - zmiana broni

wtorek, 25.06.2013r.

mati550 zagłosował
Miniaturka gry: Sinjid Sinjid
(100)
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Shinobi został wrobiony w śmierć swojego mistrza. Po siedmiu latach więzienia, otrzymuje ostatnią szansę, by walczyć o swoją wolność. Odnajdź zabójcę swojego mistrza. Nie jest to łatwy cel, gdyż przed nami naprawdę długa droga i masa tajemnic do rozwikłania. Przyjdzie nam walczyć z wieloma wrogami, rozwijać swoje bojowe umiejętności i zarządzać ekwipunkiem niczym w klasycznym RPG. Do wyboru 3 profesje postaci!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1-9 - atak i inne umiejętności
Spacja - klawisz akcji
Z - karta postaci
X - ekwipunek
C - karta umiejętności

sobota, 17.11.2012r.

mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry RPG o realnym życiu. Dostępnych wiele nowych zawodów oraz opcji.

czwartek, 15.11.2012r.

mati550 skomentował
Treść komentarza: Wiem ,że pisze "c700"... Ale w tym wypadku nie można powiedzieć ,że on/ona się podszywa^^ Bo ani pismo ani nick na to nie wskazuje. Po prostu podwalił/ła avka i nic na to nie poradzisz ; ) Twoje uwagi nic na ten temat nie zmienią.
mati550 skomentował
Treść komentarza: sakitta , to ,że ktoś podwalił komuś avka to nie znaczy ,że się za niego podszywa Nie wiem czy widzisz ,ale nick ma inny Czytać się trzeba nauczyć ,a nie patrzeć na avatary
Za grę oczywiście 5/5 ( Oceniajcie GRE ,a nie to ,że już była )
mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa gra, w której rysujesz linie tak, by nie zderzyć się z przeciwnikami i ich zablokować.
mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.
mati550 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Incredipede to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest pokonywanie terenu w ciele przedziwnej, zmieniającej się istoty. Produkcja została stworzona przez Colina Northwaya, znanego z flashowej gierki Fantastic Contraption.
Jeśli twórca Fantastic Contraption pokazuje swoją nową grę, to wiedz, że coś się dzieje.

Incredipede opowiada historię tytułowej istoty o imieniu Quozzle, która pragnie uratować swoje siostry. Dziwna kreatura ma nietypowe zdolności – potrafi wytwarzać dodatkowe kończyny, kiedy ich potrzebuje. Dzięki temu Quozzle może przeobrazić się w węża, pająka, konia, małpę i wszystko to, co tylko przyjdzie na myśl graczowi. Zmieniając istotę na różne sposoby zyskujemy nowe zdolności, które umożliwiają pokonanie kolejnych przeszkód.

Twórcy Incredipede przygotowali 60 poziomów rozgrywających się w trzech różnych światach. Co ciekawe, w dalszych krainach gracz otrzymuje coraz większą kontrolę nad bohaterem, zyskując takie funkcje, jak możliwość rozciągania poszczególnych ramion, czy nóg. Dodatkiem do pokaźnego zestawu etapów jest edytor, który pozwala stworzyć własne wyzwania. Wbudowana przeglądarka daje dostęp do tysięcy amatorskich poziomów.
Sterowanie podane w grze.

środa, 14.11.2012r.

mati550 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Druga część tej wspaniałej karcianki, doszło wiele nowych bajerów.
Gracze online (2):
Polecamy: