reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mateuszfc

Login: mateuszfc
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.06.2009r.
Ost. logowanie: 01.04.2015, 22:14
Punkty: 1 453
Wiek 25
Status offline
Opis

czwartek, 30.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca w Halloweenowej oprawie! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem zadaniem jest zbudować swojego własnego Frankensteina, by następnie go ożywić, co uczyni małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji i rozwiązuj proste zagadki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

poniedziałek, 27.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Murdock musi zrobić prezentację o globalnym ociepleniu. Ponieważ nie ma własnych notatek, musi udać się do starej pracowni komputerowej. Wszystkie komputery są jednak zajęte. Pomóż mu wykonać zadanie.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

niedziela, 26.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Fantastyczna gra logiczna, solidna konstrukcja z dobrze wykonanymi poziomami. Transmission jest umysłową gra logiczną, w której można tworzyć sieci komunikacyjne i ujawniać ich zalety.

Podłączając nadajniki i odbiorniki, można wysłać informacje wokół coraz bardziej złożonych sieci. W miarę postępów, można odkryć sześć sieci, które zmieniły sposób komunikowania się, a każda z nich z jej własnymi unikalnymi gadżetami.

Główne Cechy Gry:
* 70 Poziomów
*7 Światów do Odblokowania
* Ponad 8 Godzin Rozgrywki
* Łatwa do Nauczenia, Lecz Trudna Do opanowania
* Muzyka Davida Kanaga

piątek, 24.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Królowi podczas snu "gwizdnięto" tort urodzinowy. Pomóż mu w jego odnalezieniu.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
mateuszfc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Inspiracja Final Fantasy oraz innymi świetnymi grami RPG dała początek epickiej przygodzie.
Budzisz się w lesie bez pamięci posiadając jedynie swój miecz. Podpowiedź - zanik pamięci nie jest spowodowany piciem ponad umiar dzień wcześniej. Stwórz własną postać i wyrusz na przygodę.

Ponieważ w grze zdarzają się błędy, należy ją często sejwować.
mateuszfc zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zbiór siedmiu mini-gier od Nitrome. Przejdziesz je wszystkie?

środa, 15.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Przeciągnij cyfrę tak, aby uzyskać odpowiedni wynik.

wtorek, 14.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Miniaturka gry: Slope Slope
(63)
Ocena
(4)
Opis gry: Futurystyczna zabawa platformowo - zręcznościowa, w której pędzisz na złamania karku po błyskawicznie zmieniających się platformach. Ile z nich uda Ci się pokonać, by zdobyć jak najwyższy wynik?
mateuszfc zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Mama pozostawia dziecko samu w domu i ma wrócić następnego dnia rano. W nocy podczas snu, dziecko słyszy przerażające dźwięki i się boi. Teraz chce wyjść z domu tak szybko, jak to możliwe, ale zapomniało numeru kodu do głównych drzwi. Pomóż mu odszukać numeru kodu i wyjść z domu. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

niedziela, 05.10.2014r.

mateuszfc zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Najnowsza odsłona znanej wam już gry! Zainwestuj w sprzedaż lemoniady, zarabiaj coraz więcej pieniędzy i otwieraj nowe inwestycje.

Zostań młodym biznesmenem, inwestycje, praca i ogromne zyski czekają na Ciebie! Ulepszaj, kupuj, sprzedawaj wszystko po to, aby pławić się w luksusach.

Witaj odważny młody inwestorze. Czy zawsze marzyłeś o posiadaniu własnej firmy? Jesteś Panem włansnego losu?Jeśli chcesz stworzyć swój własny międzynarodowy konglomeratw monopolistycznej gospodarce, to ta gra jest dla Ciebie!

W trakcie Twojego rozwoju, będziesz mógł pozwolić soebie na zakup nowych przedsiębiorstw i zatrudniać nowych pracowników oraz zdyserfsyfikować swoje aktywa. Jesli myślisz, że zarabiać pięniądze można łątwiej, możesz zautomatyzować proces i zwiększyć wydajność poprzez zatrudnianie menedżerów. Miej oko na swoje modernizacje i osiągnięcia swoich limitów oraz otrzymane premie, by następnie usiąść i obserwować przepływ środków pienieżnych!

Więcej kliknięć! Większe zyski! Więcej kapitalizmu!
Gracze online (21):
Polecamy: