reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: martin11

Login: martin11
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.12.2007r.
Ost. logowanie: 01.11.2012, 00:01
Punkty: 509
Wiek 41
Status offline
Opis

sobota, 15.08.2009r.

martin11 dodał
Opis gry: HICIOR! Twin Shot powróciło w nowej odsłonie - to ładnie wykonana platformówka, w którą pograć może nawet dwóch graczy przy jednej klawiaturze. Założenia zabawy wymagają od nas pozbycia się przy pomocy łuku wszystkich wrogów z planszy, nic ponadto. Nasza broń służy też do pokonywania terenowych przeszkód, bowiem na wbite w powierzchnie strzały można z powodzeniem wskakiwać.
Sterowanie, w nawiasie podaliśmy klawiszologię dla opcjonalnego, drugiego gracza:
Strzałki (WSAD) - ruch
Spacja (F) - strzał

Zebrane monety podnoszą stan punktowy. Istnieje także możliwość natknięcia się na kilka rodzajów ulepszeń jak umiejętność latania, czy zwiększona prędkość.

wtorek, 11.08.2009r.

martin11 dodał
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros. Aplikacja ta różni się nieco od klasycznego Mario. W grze chodzi o to,aby przejść plansze tak, aby nie dotknąć podłoża i zebrać jak największą ilość gwiazdek. Pomóc w tym mają grzybki dzięki, którym odbijasz się przeskakując na następnego itd. Pasek życia bohatera zmniejsza się gdy tylko dotkniesz ziemi, aby tego uniknąć możesz stanąć na chmurce. Sterowanie: Strzałki + Spacja
W grze chodzi o to,aby przejść plansze tak, aby nie dotknąć podłoża i zebrać jak największą ilość gwiazdek. Pomóc w tym mają grzybki dzięki, którym odbijasz się przeskakując na następnego itd. Pasek życia bohatera zmniejsza się gdy tylko dotkniesz ziemi, aby tego uniknąć możesz stanąć na chmurce.
Sterowanie: Strzałki + Spacja

czwartek, 02.07.2009r.

martin11 skomentował
Miniaturka gry: 1066 1066
(409)
Treść komentarza: ta gra jest genialna! daje 5, chce ktoś powalczyć?
martin11 zagłosował
Miniaturka gry: 1066 1066
(409)
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź swoje zdolności przywódcze. Przejmij dowodzenie nad wojskiem i pokonaj wrogie siły.

poniedziałek, 29.06.2009r.

martin11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do Super Babci i jej przyjaciółek – Kamilli i Margaret, w misji ratowania kotków rozsianych po całym świecie! Biegaj, kop, wspinaj się i eksploruj wspaniałe poziomy. Znajdziesz tu zupełnie nowych wrogów, historię, która rozbawi cię do łez, ponad 30 interaktywnych przedmiotów i wyjątkowych bonusów za osiągnięcia w grze. Super Granny 4 z pewnością cię zachwyci!
.
martin11 skomentował
Treść komentarza: wystarczy strzelić w taki cień kropki drogi swieca13
martin11 skomentował
Treść komentarza: 1339 za pierwszym razem

niedziela, 28.06.2009r.

martin11 skomentował
Treść komentarza: he he dodałem ją 3 miesiące temu he he
martin11 dodał
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros.
Super Mario Boat Bonanza na łodzi to gra na punkty, w której należy zbierać monety oraz zielone grzyby, musisz unikać piranii, bomb, latających szkieletów oraz oczywiście wielkiej ryby.
Sterowanie za pomocą strzałek.

Inne gry z serii Mario Bros znajdziecie klikając tutaj: Mario Bros

sobota, 20.06.2009r.

martin11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wojna magów stała się rzeczywistością, gdy twój przełożony Arcy Mag Hieronim wraz z całą elitą dołączył do sił zła, walcząc u boku odwiecznego wroga, siejącego zniszczenie, cierpienie i śmierć, podbijając po kolei wszystkie królestwa. Jako że nie możesz być na to obojętny, postanowiłeś działać i jako mag, podjąłeś się obronie wpojonych tobie wartości. Tak więc wybierz się na wojnę i niszcz swoich byłych przyjaciół, ich fortyfikacje, osłabiając tym samym siły wroga, aż w końcu odniesiesz pożądane zwycięstwo.
Gracze online (8):
Polecamy: