reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mariomen

Login: mariomen
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.02.2010r.
Ost. logowanie: 09.12.2018, 16:40
Punkty: 1 483
Wiek
Status offline
Opis Lubie gry :

środa, 13.06.2018r.

mariomen zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Nadszedł dzień, gdy roboty chcą przejąć świat! Dowodzisz zespołem bohaterów, którzy przeniknęli do złej fabryki RoboCorp, gotowi do ataku.

Uzbrojony w niesamowitą zwinność i potężną strzelbę, musisz pokonać falę wrogich robotów i pokonać 30 poziomów wybuchowej akcji.

poniedziałek, 28.05.2018r.

mariomen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra typu defense, w której obrona zamku zależy całkowicie od Twojej kreatywności. Wcielasz się w trzech dzielnych obrońców, mających na celu powstrzymać atak dzikusów. Każdy z Twoich bohaterów posiada unikalne umiejętności.

środa, 16.05.2018r.

mariomen zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Królewski zamek jest oblegany przez wrogie wojska, które chcą zająć jego terytorium, a Ty oczywiście nie możesz do tego dopuścić! Przetestuj swoje zdolności militarne strzelając do wroga i pokonaj go, by chronić króla!

niedziela, 22.04.2018r.

mariomen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Głównym bohaterem gry jest Barry Steakfries, który jest pracownikiem w przedsiębiorstwie produkującym gramofony. Wracając z domu przechodzi obok tajnego laboratorium i zauważa tam plecak odrzutowy. Barry niszczy ścianę, kradnie jetpacka i w tym momencie rozpoczyna się rozgrywka.

Celem gry jest dotarcie jak najdalej, zbieranie monet i żetonów, wykonywanie misji oraz omijanie przeszkód takich jak rakiety czy wiązki laserowe. W grze występują także pojazdy, po zdobyciu których pojawia się więcej monet podczas rozgrywki. Każdy ma inne właściwości, m.in. inną wielkość i metodę poruszania się. Zniszczenie pojazdu nie powoduje śmierci bohatera. Misje polegają na wykonaniu zadań np. na kilkukrotnym zniszczeniu pojazdu, zdobyciu określonej liczby monet czy „przybiciu piątki” z określoną liczbą naukowców. Za każdą ukończoną misję otrzymuje się od jednej do trzech gwiazdek zależnie od jej stopnia trudności. Po zdobyciu określonej liczby gwiazdek gracz awansuje na następny poziom doświadczenia i otrzymuje nagrodę w postaci monet.

Za pieniądze zdobyte podczas rozgrywki można zakupić m.in. nowe plecaki odrzutowe, gadżety czy ulepszenia pojazdów.

czwartek, 18.08.2016r.

mariomen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź czy złożysz broń w wyznaczonym czasie.
mariomen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wybierz się na strzelnice i sprawdź czy nadajesz się na zabójcę zombich!
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana broni
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
mariomen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielasz się w rolę jaskiniowca, który postanowił zrobić porządek z dizonaurami.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
A;W;D - poruszanie się
Spacja/W -skok
mariomen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Marconi w końcu Cię zauważył i dał pierwszą brudną robotę! Mafia będzie Ci zlecać różne zadania do wykonania, lecz droga po szczeblach mafijnej kariery nie będzie taka prosta jak się zdawało. Musisz likwidować samochody przeciwników, a za zarobione pieniądze dokonywać ulepszeń.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z;X - pistolet w tył/przód
Spacja - bomba

niedziela, 19.06.2016r.

mariomen zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Utknąłeś w rysunkowym świecie i jesteś zamknięty na podwórku. Rozejrzyj się, może znajdziesz coś, co pomoże Ci w ucieczce.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

środa, 15.06.2016r.

mariomen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest powstrzymać terrorystę, który znajduje się na misji samobójczej w przestrzeni publicznej i wygląda na to, ze jest uzbrojony i niebezpieczny. Klikaj na poszczególne przedmioty i sprawdź czym jesteś w stanie ich "skasować". Zobacz, czy znajdziesz wszystkie brutalne, a czasem komiczne sposoby na załatwienie drania!
Gracze online (17):
Polecamy: