reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: maniunia

Login: maniunia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 06.08.2012r.
Ost. logowanie: 28.09.2012, 15:13
Punkty: 140
Wiek 18
Status offline
Opis Dziewczyna lubiąca muzyke typu rock , emo , punk , metal w dziwnych proporcjach . Lubie giercownie są tu fajne gry =^.^= Lubie też kolorowe włosy glany , ubieram się w stylu emo , punk ;-*

piątek, 19.10.2012r.

maniunia dodała
Opis gry: Skąp tę słodką małą w wytwornej czerni. Przeglądaj fryzury, makijaż, stroje i dodatki, aby przemienić tę słodką dziewczynę w boginię rock. Sprawdź zdjęcia sprzed przemiany i po niej!

poniedziałek, 24.09.2012r.

maniunia skomentowała
Treść komentarza: Pokemony zawsze modne ) Mi się tam podoba

sobota, 15.09.2012r.

maniunia skomentowała
Treść komentarza: słabe ...
maniunia skomentowała
Treść komentarza: Z****i... Super bit da się stworzyc !

piątek, 14.09.2012r.

maniunia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To już siódma część fajnej gry escape, która być może nie wyróżnia się specjalnie grafiką, jednak zagadki logiczne są całkiem ciekawe i wymagają od nas nieco inwencji. Twoim zadaniem oczywiście po raz kolejny będzie wydostanie się z pełnego tajemnic domu. Nasz bohater po raz kolejny został w nim uwięziony i bez Twojej pomocy nie da sobie rady. Miłej gry!
maniunia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry escape, w której musimy wydostać się z wieżowca. Po udanej ucieczce z 99 piętra, teraz utknęliśmy w apartamencie na 98 piętrze. Wykorzystaj swoje umiejętności i postaraj się uciec!
maniunia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Idąc za ciosem postaraj się ukończyć ósmą część gry Mystery House Escape. Jest to kolejna część świetnej pod względem zagadek logicznych gry typu escape. Wykorzystaj swoją spostrzegawczość, umiejętność logicznego łączenia faktów i pomóż głównemu bohaterowi uciec z tajemniczego domu. Rozwiąż wszystkie czekające tu na ciebie zadania w jak najkrótszym czasie! Powodzenia!
maniunia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna część przygód w Apartamentowcu. Po opuszczeniu mieszkania na 97 piętrze trafiamy do lokalu, który udekorowano na Halloween. Tam spotykasz miłą wiedźmę, która też tu utknęła. Postaraj się wydostać z tego miejsca, klikaj w różne przedmioty i odgaduj łamigłówki.
Sterowanie za pomocą myszki.
maniunia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kieruj balonem, aby nie zginąć. Wraz z osiąganiem dobrych wyników możesz odblokować nowe utwory muzyczne.
Sterowanie za pomocą myszki.
maniunia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź swój gwiazdorski potencjał, śpiewając i tańcząc do rytmu. Może jesteś materiałem na gwiazdę pop!

Instrukcja:
Aby wybrać wygląd gwiazdy, klikaj na kółka po lewej.

Aby śpiewać:
Kliknij "Śpiewaj!". Wybierz, czy chcesz zapisać swój wynik. Podłącz mikrofon lub uruchom go w komputerze, następnie kliknij "Test mikrofonu". Kliknij "Zezwól" i zamknij okno. Określ poziom głośności, wybierz piosenkę i zacznij śpiewać, kiedy się załaduje!
Podpowiedź: Nieważne, że nie znasz słów lub melodii, po prostu śpiewaj rytmicznie i odpowiednio głośno.

Aby tańczyć:
Kliknij "Tańcz!". Wybierz, czy chcesz zapisać swój wynik, wybierz piosenkę. Kiedy gwiazdy zaczną przesuwać się w dół tęczy, klikaj na kolor, na którym znajdują się gwiazdy. Jeśli przegapisz gwiazdę lub pomylisz się, tęcza zadrży.
Gracze online (13):
Polecamy: