reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: magicq

Login: magicq
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.11.2011r.
Ost. logowanie: 16.07.2014, 14:17
Punkty: 546
Wiek 21
Status offline
Opis Skomentuj i oceń

piątek, 14.02.2014r.

magicq zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Chcecie sprawdzić swoją umiejętność logicznego myślenia? W tej grze macie na to okazję dopasowując odpowiednio elementy do zdjęć z najpiękniejszych miejsc świata zrobionych przez znanych fotografów.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 28.12.2013r.

magicq skomentował
Treść komentarza: OMG ALE POMPA ! 10 godzin dziennie przyniosło rezultaty 5/5 pompujemy dalej
magicq skomentował
Treść komentarza: 140 jest pompa

niedziela, 22.12.2013r.

magicq dodał
Opis gry: Fascynujące wyścigi samochodowe różnych marek

wtorek, 09.04.2013r.

magicq zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry w której mamy za zadanie siać postrach rekinem. Tym razem cała akcja gry toczy się w Nowym Jorku. Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A lub Ctrl - akcja

sobota, 05.01.2013r.

magicq zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Druga odsłona bardzo dynamicznej platformówki. Nasz bohater to prawdziwy demon prędkości. Pokieruj jego poczynaniami i pokonaj wszystkie trasy w jak najkrótszym czasie i oczywiście w jednym kawałku.

środa, 29.08.2012r.

magicq zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Jest to opowieść o Mardocheuszu i Rigby'm - super bohaterach. Pewnego dnia postanowili wpaść na kawkę do nowootwartego lokalu. W trakcie sielanki Margaret zostaje porwana. Chłopaki ruszają na pomoc, muszą sobie "wybić" własnymi pięściami drogę przez bistro, by dostać się do muzeum, gdzie ulokował się porywacz zwany The Night Owl. Pomóż im w tej przygodzie!
Uwaga! W grze istnieje możliwość grania w kooperacji.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
M - atak
N - atak specjalny (combo)

poniedziałek, 13.08.2012r.

magicq zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz swoją zwierzęcą drużynę i pokaż na co ich stać w piłkarskich rozgrywkach.
Gra jest łatwa do opanowania więc nie będzie problemów z zorientowaniem się w sterowaniu.
magicq zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem w tej znakomitej grze akcji jest stać się najszybszym wojownikiem i wyeliminować swoich przeciwników. Myśl i klikaj szybko oraz precyzyjnie. Od Twojej pomysłowości zależy - przeżyjesz lub umrzesz! Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.
magicq zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Kolejna, trzecia już część jednej z waszych ulubionych gier strategicznych. Rzymskie Imperium prosperuje doskonale, wszędzie jest cicho i spokojnie. Julia I Victorius są absolutnie szczęśliwi czekając na narodziny dziecka. Wydaje się, że nic nie grozi chwale wielkiego królestwa. Nagle przybywa okaziciel złych wieści, barbarzyńcy niszczą rzymskie prowincje. Nikt, tylko Victorius i jego armia może odeprzeć ataki wroga i obronić Rzym przed barbarzyńcami. Jego misja jest bardzo trudna i niebezpieczna, ale prowincje i ich mieszkańcy muszą być bezpieczni, a drogi i szlaki handlowe przywrócone. Bądź odważny, a szczęście Cię nie opuści.

Gra polega przede wszystkim na budowaniu drogi z jednego krańca planszy na drugi. Wiąże się to z usuwaniem niepotrzebnych obiektów (skały, gałęzie), naprawą nawierzchni, tworzeniem mostów itp. Każde zadanie wymaga pracowników, surowców i pożywienia. Dlatego też należy budować (i następnie ulepszać) odpowiednie budynki jak na przykład tartak, farma, kamieniołomy, które dadzą odpowiedni przedmiot niezbędny do wykonania ruchu. Od czasu do czasu będzie trzeba ściąć drzewo, zebrać jagody z krzaków, a także wykonać poboczne zadania.
Gracze online (10):
Polecamy: