reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: maccabra

Login: maccabra
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.04.2011r.
Ost. logowanie: 05.01.2017, 18:01
Punkty: 988
Wiek 24
Status offline
Opis Jeśli ciągle grasz na giercowni to wiedz że coś się dzieje !!

piątek, 20.03.2015r.

maccabra skomentował
Treść komentarza: Epickie najlepszy jest boss ale wszystko latwe 10/10

środa, 27.08.2014r.

maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań młodym biznesmenem, inwestycje, praca i ogromne zyski czekają na Ciebie! Ulepszaj, kupuj, sprzedawaj wszystko po to, aby pławić się w luksusach.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 25.01.2014r.

maccabra zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Masz restaurację, w której obsługujesz klientów - zombiaków. Podawaj im dania, które zamówili, a zapłacą Ci przyzwoitą cenę. Za zarobione pieniądze możesz ulepszać swoją restaurację dodając np. nowe dania do menu, zakupić telewizor lub puszczać muzykę! Powodzenia!

niedziela, 19.01.2014r.

maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dołącz do gry i zbuduj swoje miasteczko! W grze wcielasz się we właściciela firmy budowlanej, a twoim zadaniem będzie budowanie budynków, które muszą przynosić zysk. Musisz zadbać o wszystko,czyli wykupić teren, przyjąć zlecenie na budowanie oraz dostarczać materiały budowlane w taki sposób, aby żadna budowa nie miała przestoju.

sobota, 18.01.2014r.

maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Grupa wojskowych inżynierów potrzebuje wsparcia w pracy nad projektem. Czy pomożesz im w budowaniu? Twoim zadaniem jest stworzyć taką konstrukcję z dostępnych elementów, by umieścić żołnierza na wymaganej wysokości.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 15.11.2013r.

maccabra zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Istnieje tylko jedna rzecz, która jest gorsza od ataku ninja – atak hordy ninja!
Piraci, Wikingowie i Rzymianie atakują! Wystaw przeciw nim potężną armię ninja, używaj Ninjutsu, aby ich pokonać.

Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.
maccabra zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Witamy w świecie 2D - prostym, ale jakże ogromnym świecie zagadek i wyzwań wszelkich maści. Tutaj znajdziesz wszystkie rodzaje poziomów, stworzonych przez innych graczy z całego świata: od tych zabawnych, przez zręcznościowe, logiczne, łatwe oraz hardcorowe, a nawet zdawałby się te niemożliwe do wykonania... Jeśli czujesz się na siłąch stworzyć własne dzieło sztuki lub po prostu nie mozesz znaleźć poziomu, który Ci się podoba, to nie wahaj się odwiedzić edytor poziomów - w nim możesz stworzyć wszystko co chcesz, używając tylko wyobraźni.

Instrukcja: Każdy poziom działa na zasadzie drag-and-drop (przeciągnij i upuść), umozliwia to przemieszczanie obiektów w danym levelu. Wszystkie zielone obiekty muszą dotrzeć na specjalnie do tego przygotowane zielone pole.

Tworzenie poziomów:
Kopiuj obiekt - Ctrl
Usuń obiekt - Shift; Delete
Edytuj obiekt - Q; Spacja
Przemieść obiekt - strzałki

Sterowanie za pomocą myszki.

Skróty klawiszowe:
R - restart
Q - wyjdź
maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra logiczna. Twoim zadaniem jest stworzyć sieć połączeń omijając przeszkody tak, by rozwiązać każdy problem.
Sterowanie za pomoc myszki.

sobota, 09.11.2013r.

maccabra zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ostania część trylogii przygodowej w stylu escape (kontynłacja Trapped oraz Pursuit) stworzonej przez godlimations i armorgames. Koniec jest zaskakujący, a sama gra to wiele zagadek i emocji.
Gracze online (28):
Polecamy: