reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukosob

Login: lukosob
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.07.2011r.
Ost. logowanie: 23.05.2014, 15:03
Punkty: 395
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 23.01.2014r.

lukosob zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Masz być jak... John Rambo w Rambo! Przed Tobą wciągająca i dynamiczna platformówka, w której przemierzasz dżunglę uzbrojonym po zęby komandosem. Rzucaj granaty, aby demolować otoczenie, strzelaj i wciągaj amerykańskie flagi na maszty!

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
lukosob zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Ojczyzna ponownie Cię potrzebuje! W północnej części globu została wykryta dziwna aktywność, więc chwyć karabin, rakiety i granaty, by zabezpieczyć teren!
Wciel się w uzbrojonego żołnierza przejdź przez terytorium wroga, uwalniając po drodze swoich towarzyszy broni, którzy pomogą Ci na polu bitwy. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
lukosob zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja historii, która rozpoczęła się podczas próby ucieczki ze śmiercionośnej pustyni. Zombiaki uczepiły się Twojego helikoptera co spowodowało utratę równowagi i spadek na ziemię. Po raz kolejny trzeba przetrwać i znaleźć drogę ucieczki z pustyni.
Ulepszaj swój samochód, aby dojechać żywym do celu i wydostać się z tej krainy.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
X- dopalacze
Myszka - sklep

wtorek, 10.12.2013r.

lukosob zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Masz 11 sekund na zdobycie jak najwięcej ilości punktów w 11 różnych mini grach.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
lukosob skomentował
Treść komentarza: 4230 za pierwszym niezla gierka

piątek, 15.11.2013r.

lukosob zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Więcej broni, więcej żołnierzy, więcej zabawy! Weź udział w działaniach wojennych podczas II Wojny Światowej! Wciel się w aliantów lub okupantów i wyeliminuj wrogich żołnierzy. Wysadzaj mosty, wieże, budynki, postaraj się zdobyć jak najwięcej gwiazd. Do dyspozycji masz armatę i różnego typu rakiety.
Sterowanie za pomocą myszki.
lukosob zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Twórz (rysuj) obiekty potrzebne do blokowania ataków dwóch amatorów - zabójców, chcących wyeliminować pewnego filantropa podczas jego podróży po świecie.
Sterowanie za pomocą myszki.
lukosob zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Witamy w świecie 2D - prostym, ale jakże ogromnym świecie zagadek i wyzwań wszelkich maści. Tutaj znajdziesz wszystkie rodzaje poziomów, stworzonych przez innych graczy z całego świata: od tych zabawnych, przez zręcznościowe, logiczne, łatwe oraz hardcorowe, a nawet zdawałby się te niemożliwe do wykonania... Jeśli czujesz się na siłąch stworzyć własne dzieło sztuki lub po prostu nie mozesz znaleźć poziomu, który Ci się podoba, to nie wahaj się odwiedzić edytor poziomów - w nim możesz stworzyć wszystko co chcesz, używając tylko wyobraźni.

Instrukcja: Każdy poziom działa na zasadzie drag-and-drop (przeciągnij i upuść), umozliwia to przemieszczanie obiektów w danym levelu. Wszystkie zielone obiekty muszą dotrzeć na specjalnie do tego przygotowane zielone pole.

Tworzenie poziomów:
Kopiuj obiekt - Ctrl
Usuń obiekt - Shift; Delete
Edytuj obiekt - Q; Spacja
Przemieść obiekt - strzałki

Sterowanie za pomocą myszki.

Skróty klawiszowe:
R - restart
Q - wyjdź
lukosob zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra logiczna. Twoim zadaniem jest stworzyć sieć połączeń omijając przeszkody tak, by rozwiązać każdy problem.
Sterowanie za pomoc myszki.

niedziela, 27.10.2013r.

lukosob skomentował
Treść komentarza: Gdzie jest klucz do strychu ? Nic nie mowi mi tez notatka znaleziona na korytarzu .
Gracze online (3):
Polecamy: