reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukis14

Login: lukis14
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.09.2008r.
Ost. logowanie: 30.12.2011, 18:39
Punkty: 904
Wiek 31
Status offline
Opis

czwartek, 25.03.2010r.

lukis14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Karciana gra fantasy w której używasz kart danego typu (Ogień/Woda/Wiatr/Życie/Ciemność,itd..).
W grze walczymy z innymi użytkownikami, za każdą wygraną partie, dostajemy pieniądze za które gramy lub kupujemy nowe karty.
Gra potrafi wciągnąć na długie godziny.
Wszystkie czynności związane z kartami wykonujesz myszką, koniec tury - spacja.
Aby zagrać wystarczy podać fikcyjne dane.

środa, 24.03.2010r.

lukis14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz stronę (ludzie bądź demony) i walcz w epickich bitwach. Karciane RPG, w którym należy strategicznie kolekcjonować karty tak, by zniszczyć przeciwnika.

piątek, 30.10.2009r.

lukis14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz swoja drużynę z pośród 20 europejski reprezentacji (w tym kluby reprezentujące Polskę) i weź udział w międzynarodowych zawodach strzelania z przewrotki. W tym celu czekaj na podanie i jeśli już zobaczysz piłkę ustaw się odpowiednio i strzelaj, starając się trafić jak najwięcej bramek. Nie będzie łatwo, w końcu nie co dzień strzela się w ten sposób, a podania wcale nie są precyzyjne i lubią zmieniać poziom lotu.
Sterowanie za pomocą myszki.
lukis14 skomentował
Treść komentarza: Lech Poznań 46 150 a gra 5
lukis14 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: o gra zręcznościowo-muzyczno-rytmiczna utrzymana trochę w tonie tytułów spod szyldu WarioWare, a trochę w stylu wydanego na DS-a na razie jedynie w Japonii Rhytm Tengoku. Cała mechanika zabawy opiera się na wykonywaniu określonych akcji myszą do taktu skocznej muzyczki w tle.
W zależności od poziomu klikamy klawiszami myszy, albo dodatkowo nieco nią szuramy po ekranie, aby zbijać superbohaterem do rytmu arbuzy, Godzillą rozbijać samoloty oraz czołgi, czy maczać ciastka (!) w herbacie. Całość utrzymana jest w bardzo przyjemnej, staroszkolnej, rozpikselowanej oprawie.

Pixel Pop stanowi pozycję idealną na kilka chwil, akurat żeby odetchnąć w pracy od poważniejszych obowiązków, czy zrobić sobie przerwę w przeglądaniu zdjęć naszych "przyszłych-niedoszłych" w pewnym bardzo popularnym serwisie społecznościowym. Uwaga: może powodować głośne tupanie nogą!
lukis14 skomentował
Treść komentarza: ale totalne dno jak bym mógł to bym dał -100
lukis14 skomentował
Treść komentarza: ja tam miałem 8156

niedziela, 21.06.2009r.

lukis14 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Naszym zadaniem jest przygotowanie dla każdego klienta dokładnie tego, co zamówi, i szybkie podanie. Trzeba dokładnie przyjrzeć się zamówieniu, żeby wszystkie składniki były z nim zgodne, bo inaczej klient odrzuci zaserwowane danie, rozzłości i wyjdzie. Zatem patrzymy na zamówienie, bierzemy chlebek, układamy składniki - i do mikrofalówki, a potem na talerz.
Każdego dnia mamy określony cel finansowy - jeśli uda się go osiągnąć, po pierwsze, możemy dokupić lub ulepszyć wyposażenie naszego lokalu (mikrofalówkę i maszynę do napojów), po drugie, przechodzimy do kolejnego dnia.
lukis14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Koszykówka z przymrużeniem oka. Rzucamy do kosza, starając się trafić możliwie dużo razy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - akcja

Jak grać, krótka instrukcja: Należy przytrzymać Spację na tyle długo, by wskaźnik znalazł się na zielonym obszarze.
lukis14 skomentował
Treść komentarza: mój wynik to 51970 a za gre 5
Gracze online (12):
Polecamy: