reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: luke26

Login: luke26
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 08.01.2013r.
Ost. logowanie: 28.11.2013, 08:58
Punkty: 79
Wiek 19
Status offline
Opis Trololololo

piątek, 22.03.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Sprostaj wyzwaniom i wystaw swoje umiejętności na próbę w tej epickiej strzelance! Gra posiada 5 unikalnych żołnierzy, ciekawą fabułę, kilka trybów gry, wiele misji, setki broni, zbroi, narzędzi i ulepszeń . Rozwiązujemy różne zadania i walczymy z wrogiem.
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
Q lub Shift - zmiana broni
E lub Ctrl - uaktywnij Killstreak
R lub PPM - przeładuj

środa, 06.03.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest przetrwać przez 40 dni chroniąc swoją farmę. Postrzelaj sobie do zombiaków, ulepszaj giwery i wypędź plagę z miasta.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
F - zmiana trybu prowadzenia ognia
1;2 - zmiana broni
luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w Bombermana z kolegami z całego świata. Sieciowa odmiana Bombermana - Bombermine! Polega ona na tych samych zasadach co pierwowzór. Detonujemy bomby i torujemy sobie przejście, z tym wyjątkiem, że za przeciwników robią tutaj ŻYWI gracze, nie komputer. Na jednym serwerze może tutaj rywalizować ze sobą równocześnie nawet tysiąc osób.

Pamiętacie Bombermana, kultową produkcję, w której gracz wcielał się w tytułowego „bombiarza” i korzystając z ładunków wybuchowych, torował sobie drogę do wyjścia? Grupa fanów postanowiła stworzyć z tej gry... MMO. Tysiące gości z bombami? Proszę bardzo!

Na olbrzymiej mapie próbuje się wybić cały tłum wielbicieli ładunków wybuchowych. Z rozsadzanych bloczków o różnorakich właściwościach wylatują dodatkowe bomby, przyśpieszacze, poszerzacze zasięgu fali uderzeniowej czy osłony. Żeby było jeszcze ciekawiej, pojawiają się odwołania do popularnych postaci (chociażby kot Nyan lub zjadający mapę Pac-Man), a gracze mogą zarażać się chorobami, między innymi zamieniając pobliskich rywali w pacyfistów, zmniejszając ich albo znacznie spowalniając. Wszystko działa w miarę sprawnie.

Zabawa w Bombermine — sieciową wersję Bombermana — jest taka sama jak w oryginale. Stawiamy ładunki wybuchowe, niszcząc znajdujące się na planszy mury, które blokują drogę do wyjścia, i eliminujemy przeciwników, uważając na zasięg pola rażenia. Tylko że nie jesteśmy sami — towarzyszą nam inni „bombiarze”.

To nie wszystko — w grze jest wiele power-upów i sekretów do odkrycia. Istnieje nawet opcja tworzenia przez użytkowników formacji bojowych. Można też zamienić swoją postać w pokemona czy... Kenny’ego z serialu South Park.

To do boju! Godnie reprezentujcie giercownie!

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja lub K - podłóż bombę/odradzanie si na mapie
Ctrl lub L - detonacja radio-bomby
Q - "Oko Orła" widok
Enter - czat
P - włącz/wyłącz tryb pełnoekranowy

poniedziałek, 04.03.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kaczki w afrykańskim wydaniu!
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - przeładuj
luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sterujesz grupkami policjantów, ich zadaniem jest zlokalizowanie oraz zlikwidowanie mutantów, którzy atakują bezbronnych ludzi. Zwracaj uwagę na mapkę, która wskazuje położenie Twoich patroli oraz mutantów. Kieruj swoją ekipę w miejsca ataku i likwiduj zło.

Sterowanie ekranem: WASD albo myszką - naciśnij/przeciągnij
Sterowanie Policją - pojedyncze kliknięcie - ruch i automatyczny atak zombie w zasięgu;
Podwójne kliknięcie - biegnij i nie zatrzymuj się cokolwiek by się nie działo.

czwartek, 14.02.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w rewolwerowych pojedynkach.
Sterowanie za pomocą myszki.
luke26 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry bokserskiej The Brawl, w której mamy możliwość poobijać najbardziej irytujące z gwiazd. Tym razem wyżywamy się na aktorze Robercie Pattisonie, który jest kojarzony z rolą podstarzałego nastolatka w sadze pt. "Zmierzch".
Sterowanie za pomocą myszki i spacji.
luke26 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Czy masz odwagę jeździć po jednej z najtrudniejszych tras motocrossowych? Na pewno! Ale jeśli będziecie jeździć w nocy... Sami zobaczycie!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - restart

sobota, 09.02.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonanie labiryntów w jak najkrótszym czasie.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 08.02.2013r.

luke26 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel genialnej gry! Po raz kolejny biegnij, unikaj przeszkód, słuchaj muzyki WaterFlame w tle i walcz z przyjaciółmi w trybie multiplayer!
Gracze online (17):
Polecamy: