reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukaszglogow

Login: lukaszglogow
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.10.2007r.
Ost. logowanie: 09.08.2011, 00:03
Punkty: 25 606
Wiek 25
Status offline
Opis 172 - Zompocalypse

poniedziałek, 22.06.2009r.

lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tak to czasami bywa, że największym wrogiem na randce jest dla co niektórych ich nieświeży oddech. Szczęśliwie na niespecjalne wyziewy istnieje cudowna pigułka, niemniej zanim trafi ona do żołądka, wypada zebrać nią stosy punktów i pochwalić się uzyskanym wynikiem na liście najlepszych graczy.

Przez przełyk wędrujemy z pomocą myszki, skacząc po naciśnięciu lewego przycisku (o ile mamy na tyle energii). Czas jaki dzieli nas od celu można wydłużyć dobrym zjazdem. Objawia się on trafianiem w zielone rampy, zbieraniem niebieskawych stworków-bonusów i oczywiście unikaniem pomarańczowych wypustków i innych przeszkód
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Naszym zadaniem jest udekorowanie tortu na Halloweeen. Musimy zdecydować, czy wypiek będzie wyglądał strasznie, czy smakowicie.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz dziewczynki na urodzinową imprezkę.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Podlewanie roślin nigdy wcześniej nie było tak zabawne! Strzelaj wodą, aby rośliny rosły, ale uważaj też, aby woda się nie skończyła. Miłej zabawy!
Sterowanie za pomocą myszki.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Biorąc pod uwagę grawitację umieść żółty obiekt w wyznaczonym celu.
Sterowanie:
Strzałki Góra/Dół - siła wystrzału
Strzałki Lewo/Prawo - kierunek
Spacja - akcja
R - restart levelu
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Doskonałe połączenie gry logicznej i platformowej. Musimy wykorzystywać nasze klony, aby dotrzeć do wyjścia.
Sterowanie podane w trakcie gry.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Latamy statkiem kosmicznym niszcząc wrogie jednostki i zdobywając specjalne pieniążki (kropki), za które kupimy pomocników albo lepsze uzbrojenie.
Sterowanie:
W-A-S-D - klawisze sterowania
Myszka - Celujemy
Lewy przycisk myszk i- oddanie strzału
Spacja - Użycie bomby (są 3 bomby)
Wyniki jak zawsze dawajcie w komentarzach.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wejdź do dziwnego świata, w którym będziesz musiał walczyć przeciw wiązce światła! Aby rozpocząć grę musisz wejść wiązką światła na start.
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wojna magów stała się rzeczywistością, gdy twój przełożony Arcy Mag Hieronim wraz z całą elitą dołączył do sił zła, walcząc u boku odwiecznego wroga, siejącego zniszczenie, cierpienie i śmierć, podbijając po kolei wszystkie królestwa. Jako że nie możesz być na to obojętny, postanowiłeś działać i jako mag, podjąłeś się obronie wpojonych tobie wartości. Tak więc wybierz się na wojnę i niszcz swoich byłych przyjaciół, ich fortyfikacje, osłabiając tym samym siły wroga, aż w końcu odniesiesz pożądane zwycięstwo.
lukaszglogow zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w świetnej zabawie i zagraj w różne mini gierki zdobywając przy tym cenne punkty.
Wykonując poprawnie czynności zdobywa się określoną ilość punktów, które zamieniane są na procenty. Rywalizujesz z innymi uczestnikami z całego świata o jak najwyższe miejsce w rankingu.
Swoim wynikiem pochwal się w komentarzu.
Gracze online (32):
Polecamy: