reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukaszeloelo520

Login: lukaszeloelo520
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.09.2017r.
Ost. logowanie: 03.10.2017, 14:26
Punkty: 67
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 26.09.2017r.

lukaszeloelo520 skomentował
Treść komentarza:

sobota, 23.09.2017r.

lukaszeloelo520 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra w której zadaniem gracza jest ochrona własnego schronienia przed atakami zombie. Sterowanie: ruch W, S, A, D, R- przeładowanie, F - naprawa barykady, Spacja - panel ulepszeń, myszka - celowanie, lewy przycisk myszy - strzał.
lukaszeloelo520 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielamy się w Anakshe - kobietę, która chce przywrócić porządek w mieście Santa Lina.
lukaszeloelo520 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Witamy w Colossorama! Miejsce dla najbardziej brutalnych ludzi! Wybierz miecz, porzuć go na rzecz włóczni, wymień go na młot, walnij drinka lub dwa i zacznij się ostro bić! Tylko ci, którzy mogą się przystosować, będą pamiętani w Panteonie Gladiatorów! Więc wejdź tam i spraw, żebyśmy byli z Ciebie dumni. W końcu przecież szefowie nie będą siekać się za Ciebie.

Jako gladiator, umrzesz w walce, więc równie dobrze możesz zabrać trochę ludzi ze sobą. Tnij, siekaj i dźgaj, by zostać zapamiętany w panteonie gladiatorów!

Jesteś potężnym gladiatorem i Twoim zadaniem jest wykorzystanie różnych rodzajów broni, aby pokonać wszystkich przeciwników i stać się ostatecznym mistrzem.

CECHY GRY:
• Po przeżyciu fali wrogów, wybierz nową broń lub przedmiot i walcz w kolejnej rundzie! Nie możesz nosić tyle z tobą, więc zachowaj wymianę, dopóki nie otrzymasz broni, którą najbardziej lubisz!
• Do wyboru było około 28 broni i przedmiotów. Teraz jest ponad 60!
• Miecze, włócznie, osie, młoty, kosy, kije i wiele innych! Jest trucizna, zamarzanie, oszałamianie, niezwyciężenie, pociski, a także inne zmienniki!
• Możesz walczyć w trybie Colossorama lub wybrać jedno z wielu wyzwań! Istnieje szybka walka, grawitacja księżyca, silni wrogowie, a nawet tryb imprezy na dobre!
• 18 bohaterów w trybie Colossorama, każdy z własnym ładowaniem startowym! Czy możesz ich odblokować?

lukaszeloelo520 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rzuć się z dachu, lecąc w dół unikaj wszelkich przeszkód i zbieraj pieniądze, które możesz zainwestować w wiele przedmiotów i ulepszeń, nowych postaci i wyższych budynków.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (10):
Polecamy: