reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: liliana008

Login: liliana008
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.01.2010r.
Ost. logowanie: 23.04.2017, 20:20
Punkty: 837
Wiek 23
Status offline
Opis 日本 ♥

poniedziałek, 22.06.2015r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

niedziela, 15.02.2015r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowa odsłona Robot Unicorn Attack. Tym razem wersja Evolution.
Z biegiem czasu wszystko musi ewoluować, aby przetrwać, nawet roboty jednorożce.Twoim zadaniem będzie kierowanie jednorożcem tak, aby zdobył jak największą ilość punktów jeżeli zdobędziemy odpowiednią ilość punktów w danej rundzie to nasz jednorożec zamieni się w inne zwierzę.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - tęczowy atak

piątek, 19.12.2014r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Najnowsza odsłona znanej wam już gry! Zainwestuj w sprzedaż lemoniady, zarabiaj coraz więcej pieniędzy i otwieraj nowe inwestycje.

Zostań młodym biznesmenem, inwestycje, praca i ogromne zyski czekają na Ciebie! Ulepszaj, kupuj, sprzedawaj wszystko po to, aby pławić się w luksusach.

Witaj odważny młody inwestorze. Czy zawsze marzyłeś o posiadaniu własnej firmy? Jesteś Panem włansnego losu?Jeśli chcesz stworzyć swój własny międzynarodowy konglomeratw monopolistycznej gospodarce, to ta gra jest dla Ciebie!

W trakcie Twojego rozwoju, będziesz mógł pozwolić soebie na zakup nowych przedsiębiorstw i zatrudniać nowych pracowników oraz zdyserfsyfikować swoje aktywa. Jesli myślisz, że zarabiać pięniądze można łątwiej, możesz zautomatyzować proces i zwiększyć wydajność poprzez zatrudnianie menedżerów. Miej oko na swoje modernizacje i osiągnięcia swoich limitów oraz otrzymane premie, by następnie usiąść i obserwować przepływ środków pienieżnych!

Więcej kliknięć! Większe zyski! Więcej kapitalizmu!

środa, 15.10.2014r.

liliana008 zagłosowała
Miniaturka gry: Hook Hook
(137)
Ocena
(3)
Opis gry: Mała minimalistyczna gra logiczna.
liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Rozstrzygnij jak swój żywot ma zakończyć świat w 2012r.
Do dyspozycji masz wiele żywiołów oraz naturalnych rodzajów broni (kataklizmów czy żywiołów).
Niszcz rozmaite strefy planety, zbierając punkty i odblokowując nowe uzbrojenie.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 28.04.2012r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poślij swoją rakietę jak najwyżej, by osiągnąć cel, którym jest Księżyc. Omijaj przeszkody i pamiętaj, żeby po każdej akcji wykorzystać zdobyte fundusze na ulepszenia.

niedziela, 26.02.2012r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra platformowo-logiczna, w której musisz dobiec ludzikiem do flagi, by ją zwinąć.
Sterowanie podane w grze.
liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie swoich przyjaciół przez plansze pełne laserów i innych pułapek.

Sterowanie za pomocą myszki.
liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Typowa gra "randkowa" zrealizowana w stylu anime. Tym razem jednak skierowana głównie do pań, ponieważ nasza bohaterka musi poderwać chłopaka/chłopaków. Cała rozgrywka opiera się na umiejętnych wyborach opcji podczas konwersacji oraz ulepszaniu swoich statystyk (i szans u chłopaków).

środa, 08.02.2012r.

liliana008 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dziewczyna jest w szkole jedną z mniej atrakcyjnych, ale dzięki pięknym oczom może mieć każdego - klikając na chłopaka i przytrzymując LPM podrywasz go, a on zaczyna za tobą łazić. Kiedy zobaczy cie dziewczyna z zazdrości zaczyna również go podrywać, a wtedy klikaj LPM najszybciej jak potrafisz. Najbardziej wartościowi chłopcy, to ci przy których jest najwięcej dziewczyn.
Gracze online (4):
Polecamy: