reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: laxthillaa

Login: laxthillaa
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.02.2009r.
Ost. logowanie: 30.03.2020, 10:09
Punkty: 2 054
Wiek 28
Status offline
Opis

sobota, 05.11.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Powrót do świata gry "Armed with Wings" w zupełnie nowej przygodzie. Ciemność i zaraza znów zagrażają światu, wcielamy się w bohaterskiego samuraja i wyruszamy na fantastyczną przygodę.

Pełna wersja gry dostępna jest tylko w serwisie Steam: http://store.steampowered.com/app/340580

piątek, 04.11.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w pogromcę robali! Ulepszaj swoją broń i zabij jak najwięcej szkodników, aby nabić jak najwyższy wynik!
laxthillaa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra od Barta Bonte. Pamiętacie świetną grę "Where IS Cat". Tym razem kot wybrał się do Japonii. Twoim zadaniem jest mu pomóc znaleźć 20 kawałków sushi, które się znajdują w różnych miejscach. Czasami trzeba będzie rozwiązać ciekawe i trudne zagadki, aby nasz kot odnalazł wszystkie kawałki co do jednego.

poniedziałek, 22.08.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także sterowanie.

niedziela, 21.08.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Nowa wersja Zombidle!

Wciel się w Boba nekromantę, wcielaj do jego kohorty złych kumpli i zgotuj piekło całemu królestwu!

Kierujemy armią nieumarłych niszczących wszystko co spotkają na drodze. Do przejścia będziemy mieli długą listę poziomów. Każdy poziom zawiera 10 budynków, które będziemy musieli zniszczyć. Nasi zombie są oczywiście podatni na ulepszenia, dzięki czemu będziemy mogli przechodzić na kolejne poziomy szybciej. Przydatnym elementem jest opcja pasywnego dochodu. Czyli wyłączamy grę i wracamy do niej po jakimś czasie. Wtedy możemy zebrać wszystkie czaszki (waluta w grze), które nasi zombie zdobyli podczas naszej nieobecności. Gra jest bardzo ładna i nowocześnie zrobiona. W tak wyglądającą grę aż chce się grać!

Główne cechy gry
*Różne złe potwory, które pomagają ci w dążeniu do celu
*Mnóstwo umiejętności
*Hordy ludzi nad którymi można znęcać się
*Wiele miast które można grabić
*Możliwość zakupu jakiejś podziemnej nieruchomości

piątek, 12.08.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wydostań się z więzienia z pomocą odkrytych wskazówek i znalezionych przedmiotów.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

sobota, 06.08.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point&click. Po przejściu przez nieznane drzwi w swoim domu dziadków, Takkun znalazł się wewnątrz dziwnego lasu. Zanim zrozumie gdzie jest, zły czarnoksiężnik kradnie klucz do drzwi i blokuje je za sobą. Pomóż Takkun'owi odzyskać klucz i uciec z magicznego lasu z powrotem do realnego świata.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
laxthillaa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz kategorię i odpowiedz na pytania zadane w quizie.

czwartek, 04.08.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Naszym zdaniem w grze jest wyhodować roślinkę.

wtorek, 19.07.2016r.

laxthillaa zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Przesuwaj rzędy i kolumny tak, by minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w pionie lub poziomie, w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (18):
Polecamy: