reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kubek1234

Login: kubek1234
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.07.2010r.
Ost. logowanie: 10.08.2012, 15:37
Punkty: 366
Wiek 30
Status offline
Opis

piątek, 10.08.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jupiter, jeden z najstarszych Rzymskich bogów, znudzony swoją robotą, postanowił przejść na emeryturę. Bogowie wybrali Ciebie na jego następcę, pod warunkiem że udowodnisz że jesteś godzien tej posady! Aby udowodnić innym, że jesteś godny objąć to zaszczytne stanowisko musisz dowieść swoich umiejętności i poprowadzić jedno z miast. Wznoś świątyni i inne budowle, zadbaj o to aby jego mieszkańcy mieli co jeść, zbieraj surowce i rozwijaj ekonomię.. Jednakże nie każdemu bogu się to podoba. Bóg wojny – Mars wścieka się za każdym razem gdy ktoś wymawia Twoje imię.
kubek1234 skomentował
Treść komentarza: super gierka 5/5 i do ulu

sobota, 28.07.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w stylu retro w której należy zabrać teczkę na każdym poziomie i uciec!
Sterowanie podane w grze.

środa, 18.07.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź salon fryzjerski dla owiec. Uwijaj się, bo nie dostaniesz napiwku!

poniedziałek, 16.07.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga odsłona epickiej opowieści o sile miłości, kolejny raz przyjdzie Ci się zmierzyć z gburowatymi wrogami stojącymi na drodze ku przeznaczeniu. Poza tym sporo humoru i mnóstwo linii dialogowych. Nie chcesz przegapić tego wstrząsającego sequelu!
Kolejne przygody bezpośredniego Lee-Lee. Po tym jak w pierwszej części udało mu się uratować Lu-Lu, oświadcza ona, że jest w ciąży jednak nie z nim, a tym, który ją porwał. Na dodatek odchodzi od bohatera twierdzą, że nie widzi przyszłości w ich związku. Niestrudzony Lee-Lee poprzysięga jednak, że po raz kolejny uratuje swoją drugą połówkę z rąk bandziora.
Pomóż naszemu kulistemu bohaterowi uratować związek z kobietą swoich marzeń, pokonując po drodze gburowatych wrogów i zbierając szpadle.
Sterowanie
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się

niedziela, 15.04.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż swojemu przyjacielowi odlecieć ku wolności!
Instrukcja;
Klikaj, aby usuwać przedmioty i uwolnić Pancho z czyhających na niego, zwariowanych pułapek. Spróbuj zachować balony w nienaruszonym stanie.
kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odjechana gierka! Twoim zadaniem jest spowodowanie reakcji łańcuchowej, w której weźmie udział jak największa ilość zwierząt farmerskich, za pomocą eksplodującej jajkami kury.
Instrukcja:
Naszymi pociskami będą jajka wystrzeliwane we wszystkie cztery strony świata przez przechadzającą się po zagrodzie kurę. Wyczuj moment w którym jajka mogą spowodować jak najwięcej wybuchów i rozpocznij zabawę. Każde ze zwierząt w skutek kontaktu z Twoim pociskiem również eksploduje. Należy zainicjować taką reakcję łańcuchową, w której weźmie udział wymagana liczba zwierząt (podana w każdym levelu u góry ekranu gry).
Pokonaj wszystkie poziomy tej ciekawej gry i zdobądź jak największą ilość punktów!
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 05.04.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W tej grze z gatunku tower defense Twoim zadaniem będzie obrona bazy przed inwazją gigantów. Wykorzystaj różne wieże obronne, rozmieść je w strategicznych punktach każdego z poziomów i przygotuj się na wielką bitwę! Będziesz atakowany również z powietrza, na szczęście w menu znajdziesz również kilka typów broni powietrznych w postaci sterowców i innych dział. Do boju!

niedziela, 11.03.2012r.

kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wcielamy się w gladiatora i walczymy z przeciwnikami.
kubek1234 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczny pinball w zimowej odsłonie. Zdobądź jak najwięcej punktów i oczywiście postaraj się wykorzystać każdą kulę jak najlepiej potrafisz.
Gracze online (6):
Polecamy: