reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kubamen01

Login: kubamen01
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.04.2012r.
Ost. logowanie: 21.07.2012, 12:18
Punkty: 220
Wiek 28
Status offline
Opis

środa, 18.07.2012r.

kubamen01 skomentował
Treść komentarza: Fajna 5/5
kubamen01 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po całym roku ciężkiej pracy w sadzie doczekałeś się pięknych, dojrzałych i dorodnych, czerwonych jabłek. Nic, tylko je zebrać! Przygotuj się na zbiory i pokieruj jabłkami w taki sposób, aby wpadały prosto do twojego koszyka! Jest to gra oparta na fizyce i grawitacji. Na następnych poziomach musisz wykazać się strategicznym myśleniem oraz intelektem ponieważ zadania staną się coraz trudniejsze.

poniedziałek, 09.07.2012r.

kubamen01 skomentował
Treść komentarza: Gra fajna lecz nudna ale tak swietna 5/5
kubamen01 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż uratować rodzinę Jim'a! Strzelaj i pokonuj poziomy w przerażających ciemnościach!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
Spacja - apteczka
1;2;3 - broń
Q - odpal flarę
E - granat
kubamen01 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wystrzelenie tak pocisków, żeby wyeliminować wszystkich terrorystów. Pamiętaj o ograniczonej liczbie strzałów (podana w lewym dolnym rogu ekranu gry).
Sterowanie za pomocą myszki.
kubamen01 skomentował
Treść komentarza: Dam 3/5 za fajną nutę
kubamen01 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pokieruj nagim łowcą i pomóż mu przetrwać w dzikiej dżungli. Za zebrane fundusze ulepszaj swojego bohatera oraz odblokuj jeszcze więcej zwierzyny, którą będziesz mógł upolować.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 08.07.2012r.

kubamen01 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl
kubamen01 skomentował
Treść komentarza: Polacy przejmujemy ten film !.

piątek, 04.05.2012r.

kubamen01 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Czwarta odsłona wspaniałej produkcji Mateusza Skutnika oraz Karola Konwerskiego. Świetny przygodowy escape, jak zwykle bardzo dopracowany graficznie.
Twój samolot rozbił się na terytorium wroga. Zrób wszystko by, wykonać swoją misję obalenia wrogiego reżimu.
Gracze online (6):
Polecamy: