reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kubal98

Login: kubal98
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.07.2009r.
Ost. logowanie: 19.07.2015, 23:05
Punkty: 3 602
Wiek 20
Status offline
Opis

czwartek, 01.08.2013r.

kubal98 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Puchar Cartoona 2013 jest bardziej rozbudowany, lepszy i bardziej ekscytujący niż kiedykolwiek! Graj w grę Puchar Cartoona 2013 i spraw, aby Twój kraj uzyskał tytuł mistrza Pucharu Cartoona!

Wybierz swoją wymarzoną drużynę oraz postać ze swojego ulubionego serialu. Możesz wybierać bohaterów, takich jak Królewna Balonowa, Rook czy Feedback, z 18 kreskówek, w tym 6 zupełnie nowych. Graj na większym boisku, aby wypróbować sprytne podania, a dzięki nowemu systemowi strzelania spróbuj nawet przedrzeć siatkę. Do Twojej dyspozycji są nadal takie power-upy jak prędkość ponaddźwiękowa, osłony, skórki po bananach czy plamy oleju.

Jak grać?
Strzałki - sterowanie
Z - zmiana gracza/podanie
X - wślizg/strzał

poniedziałek, 10.09.2012r.

kubal98 dodał
Opis gry: Naścinaj jak najwięcej drzew w określonym czasie.
Wynikiem pochwal się w komentarzu.
Sterowanie za pomocą myszki

czwartek, 30.08.2012r.

kubal98 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Zabaw się w projektanta i budowniczego. Zaprojektuj i zbuduj most, który umożliwi dostarczenie do domu skrzyń z towarem.

Pozostałe przygody naszych bohaterów znajdują się tutaj: Cargo Bridge Series

sobota, 25.08.2012r.

kubal98 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wcielamy się w wojownika ninja i używając swoich wszystkich umiejętności musimy przejść przez dom pełen potworów.
kubal98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odnajdź wszystkie 50 tajemnic, by ukończyć grę na 100%. Bardzo przydają się okulary i czapka.
kubal98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Naścinaj jak najwięcej drzew w określonym czasie.
Wynikiem pochwal się w komentarzu.
Sterowanie za pomocą myszki
kubal98 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest dotrzeć pieskiem do babci, zbierając po drodze wszystkie monety. Czytaj wskazówki.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
Spacja - zatwierdzenie poziomu
X - zmiana perspektywy
R - restart

piątek, 06.07.2012r.

kubal98 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

czwartek, 05.07.2012r.

kubal98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Tomowi przejść przez wszystkie poziomy po drodze uważając na wszelkie pułapki i czasami rozwiązując zagadki. Produkcja jest inspirowana grą One Button Bob.
Sterowanie za pomocą myszki.
kubal98 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Treefrog Treasure jest grą platformową, która pozwala nam odwiedzać różne światy pod postacią żaby. Zbieramy różne kamienie, aby ukończyć dany poziom.
Gra dostosowuje się do poziomu gracza, aby zapewnić odpowiedni poziom matematycznej złożoności.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (30):
Polecamy: