reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: krysko123

Login: krysko123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.12.2011r.
Ost. logowanie: 26.09.2012, 14:21
Punkty: 200
Wiek 16
Status offline
Opis

niedziela, 16.09.2012r.

krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rycerza Durasta, którego Bóg wybrał i powierzył święte zadanie. Owym zadaniem jest ochronić kota przed diabelską krucjatą oraz użyć go, aby pokonać szatana. Zdobyte w walkach doświadczenie inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
Q - świetlny filar
W - sieć dusz
E - ksiądz
krysko123 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra łącząca cechy platformówki i strzelanki. Twoim zadaniem jest dotarcie do wyjścia i wyeliminowanie jednostek wroga.

Zostałeś kolejny raz wysłany w przeszłość, by ocalić Ziemię od zagłady, ale coś poszło nie tak jak powinno i w rezultacie wylądowałeś na obcej planecie pełnej wrogo nastawionych osobników. A teraz po prostu walcz!
Plazma Burst to świetna zręcznościowa strzelanina, w której krew leje się gęsto i często dzięki sporemu arsenałowi broni oddanej do dyspozycji gracza.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
G - granat
E - użyj
od 1 do 9 - wybór broni
Enter - chat
Szczegółowe sterowanie w grze.
krysko123 skomentował
Treść komentarza: fajofska
i do ulu
krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna gra o wściekłych ptakach. Tym razem w trochę inne formule. Pozbądź się wszystkich fantów z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 15.09.2012r.

krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Taktyczno strategiczna gra akcji. Zbuduj i obejmij dowództwo nad swoim składem aby pokonać rebeliantów. W tą grę można także zagrać na 2 graczy. Mapy są generowane losowo. Miłej zabawy!
instrukcja podana w trakcie gry.
krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wysyłaj swoje jednostki na fortece wroga różnymi drogami tak, aby zatrzymać nacierającą na Twoją fortece armie przeciwnika. Nie zapomnij o uaktualnieniach sprzętu i broni!
krysko123 zagłosował
Miniaturka gry: Paladog Paladog
(945)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości. Wcielasz się w rolę odważnego psa-palladyna, który postanawia stawić czoła wszechogarniającemu świat złu. Twoim zadaniem jest przywrócić porządek krainie zwanej Critterland, którą opanowały złe istoty. Produkuj i wysyłaj swoje wojska na przeciw wroga, aby zniszczyć jego bazę.
Instrukcja pokazana podczas rozgrywki.
Sterowanie:
A;D - poruszanie się
1-9 - produkcja jednostek
J;K;L - umiejętności
Myszka - cała reszta
Esc - pauzaHistoria gry jest następująca. Z powodu wpienienia bogów ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Pluszowe zwierzaczki ewoluowały i zajęły naszą pozycję. Na początku wszystko było cacy, ale jak to bywa, w końcu złe moce wyciągnęły swoje łapska po władzę. I tak oto nie wiadomo skąd pojawił się PalaDog, który prowadząc swoją armię stawia czoła wszelkiej maści brzydalom.


Wspomniany Paladog to jeżdżący konno pies paladyn, walczący przeciwko hordom bezdusznych upiorów. Gra jest ciekawa i całkiem rozbudowana. Od innych tego typu gierek odróżnia ją to, iż nie posiadamy żadnej bazy. Przegrywamy za to, gdy nasz pies zginie. Specyficzny kreskówkowy styl dodaje jej uroku i sprawia, że aż chce cię patrzeć jak nasz piesek przesuwa się po planszy. Cały system jest bardzo prosty – Jeździmy sobie i dzięki naszej aurze, którą ulepszamy, z biegiem czasu pomagamy naszym jednostkom. Dodatkowo, aby gra nam się nie znudziła zbyt szybko, mamy w niej przeplecione trzy rodzaje rozgrywki. Jest także pokaźna gama oręża do wykorzystania, a każda broń ma specyficzną właściwość – jeden oręż służy do walki, inny zaś leczy bądź poprawia atrybuty postaci. Nie ma, jednak róży bez kolców. Odblokowanie nowych jednostek oraz broń są stosunkowo drogie – Tak, więc w późniejszych etapach będziemy zmuszeni na powtarzanie wcześniejszych plansz i zbieranie kasiory.
krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj w salonie urody London! Na początku wybierz owal podobny do swojej twarzy, lub taki żeby Ci się podobał... Potem rozwiąż test (potrzebna znajomość Angielskiego) i London powie Ci, kim jesteś w świecie mody.
krysko123 skomentował
Treść komentarza: super i do ulu
krysko123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jakie są twoje umiejętności w dziedzinie upiększania obuwia?
Wybierz obuwie, następnie ozdób je zgodnie ze swoim wyczuciem stylu: wybierz kolor, dodatki, a nawet specjalne tło.
Gracze online (3):
Polecamy: