reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kotek83

Login: kotek83
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.03.2009r.
Ost. logowanie: 28.02.2011, 00:46
Punkty: 1 858
Wiek 40
Status offline
Opis

niedziela, 20.02.2011r.

kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prosta układanka, przy której można dostać oczopląsu, po przez poruszający się obraz.
kotek83 skomentował
Treść komentarza: niesamowite he he szkoda że tylko raz ... (

czwartek, 04.03.2010r.

kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Kombinuj i przemieszczaj elementy tak, by wydostać oznaczoną sztabkę z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 01.03.2010r.

kotek83 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przestawiaj klocki z postaciami Simpsonów i postaraj się' aby obok siebie znalazły się trzy takie same buźki w celu wyeliminowania ich z planszy.
Zdobywaj punkty i zapisuj swoje najlepsze wyniki w komentarzu.
kotek83 zagłosował
Miniaturka gry: Magnx Magnx
(71)
Ocena
(1)
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki wykorzystująca zjawisko oddziaływania magnetycznego (magnetyzmu). Działanie tej siły właśnie należy wykorzystać, aby ośmiokątną buźkę doprowadzić szarego pola.

Gracz wzajemnie oddziaływuje żółtymi klockami w taki sposób, aby ośmiokątną buźkę doprowadzić na szare pole. Poziom trudności w grze stoi na dość wysokim poziomie więc powinien zadowolić każdego myślącego miłośnika tego typu zabawy.
Aby zmusić dwa żółte elementy do wzajemnego oddziaływania, należy kliknąć na jeden z nich i przeciągnąć kursor bez zwalniania LPM do drugiego elementu. Z początku wydaje się to skomplikowane lecz już po zaliczeniu pierwszego levelu sprawa wydaje się być oczywista.
Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż potężnemu Zeusowi i wyremontuj olimpijskie obiekty. Użyj starożytnych amfor i poukładaj je zgodnie z oznaczona kolejnością w celu wyeliminowania ich z planszy. Zarobione pieniądze inwestuj w magiczne przedmioty, które pomogą Ci w dalszej rozgrywce.
W grze zamieszczony jest edytor levelów pozwalający na tworzenie własnych poziomów co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę.
Sterowanie za pomocą myszki.
kotek83 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Buduj wieże obronne i wysyłaj ludzi do boju.
kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Buduj energooszczędne wiatraki i dostarczaj ekologiczną energię całemu miasteczku
kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kombinuj z dostępnymi przedmiotami tak, by uchronić pomarańczowe Emoty przed śmiertelnym deszczem zrzucanym przez złośliwą chmurę. Pokonaj wszystkie poziomy i uzyskaj jak najwyższy wynik!

Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsze przygody naszych bohaterów znajdują się tutaj: Cover Orange

niedziela, 07.02.2010r.

kotek83 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.
Farm Frenzy 3 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w Scarlett, która postanawia zmienić swoje życie w ciepłych krajach i podróżuje na Biegun Północny, aby zobaczyć gospodarstwo kupione poprzez ogłoszenie w gazecie.
Musisz wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Farm Frenzy
Gracze online (8):
Polecamy: