reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: koraliczka41

Login: koraliczka41
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 12.11.2008r.
Ost. logowanie: 24.09.2020, 10:31
Punkty: 465
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 09.10.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna pinata, dwie pinaty... Ile z nich uda Ci się porozbijać?

wtorek, 22.09.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zbierz jako pierwszy 52 karty i wygraj karcianą grę w wojnę.
koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonała zabawa głównie (acz nie tylko) skierowana do naszych najmłodszych Giercowników. Puszek to czarny kot - czy przyniesie mu to pecha na drodze? Sprawdź i wraz z nim przeżyj zabawną przygodę!
Instrukcja:
Przeprowadź Puszka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać: kliknij na kostkę, aby się poruszać, a po drodze zaliczaj minigry!

Podpowiedź: Jeśli utkniesz w którejś z minigier, możesz po prostu ją zamknąć, klikając na X w prawym górnym rogu.
koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Trzeba pomóc rodzince w wykonywaniu ich obowiązków. Wykonujemy czynności, które pojawiają w komiksowych chmurkach nad głowami bohaterów.

czwartek, 10.09.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nie pora robić sobie przerwę na kawę, doktorze! W szpitalu jest pięcioro pacjentów, którzy potrzebują twojej pomocy! Nie martw się, twoja pielęgniarka czeka, by pomóc ci w operacjach. W szpitalu z serii popularnych gier o operacjach Operate Now jak zwykle panuje duży ruch. Zakładaj fartuch i szybko bierz się do pracy!
koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Jesteś lekarzem psychiatrą. Zostałeś przydzielony na zastępstwo zamiast doktora Kindermanna w szpitalu psychiatrycznym dla pluszowych zabawek po przejściach. Spróbuj tak pokierować terapią każdego z pacjentów, aby pomóc mu rozwiązać problem. Jeśli utkniesz w martwym punkcie terapii, pod łóżkiem w pokoju terapeutycznym znajdziesz urządzenie do elektrowstrząsów, dzięki któremu będziesz mógł od początku zająć się danym pacjentem.
koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Doktorze, ten pacjent potrzebuje pomocy, gdyż od kilku dni cierpi na poważne bóle w klatce piersiowej. Niech pielęgniarka zrobi prześwietlenie, aby określić przyczynę.
Wiesz, co robić, prawda?
Dokładnie wyszoruj dłonie, wejdź na salę operacyjną i przygotuj się do operacji, która odmieni czyjeś życie.
To praca pod nieustanną presją, ale ktoś musi ją wykonywać!

W grze można wybrać polską wersję językową.

środa, 29.07.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prosta, acz bardzo miodna gierka zręcznościowa, w której zadaniem jest łączenie punktów w kształty origami. Do wyboru mamy trzy tryby gry. Pamiętaj, że jesteś ograniczony czasem.

czwartek, 21.05.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wiec przyjaciele, czy jesteście gotowi na coś zupełnie nowego? Nowy rodzaj gry z nową ekscytującą rozgrywką? Wiemy, że jesteście - kto by nie powiedział czegoś takiego. Mowa o nowej serii, która zwie się Crime Reports (Kryminalne Raporty), a to jest pierwszy epizod. W tej niesamowitej grze kryminalnej, możecie wziąć bezpośredni udział w fabule jako główny bohater, by pracując nad sprawą i poczuć się prawdziwym detektywem. Wiemy, że każdy detektyw ma partnera lub partnerkę, więc i tutaj będzie opcja wyboru dla mężczyzny i kobiety.

Gang znany jako "Lords of Anarchy" (Panowie Anarchii) jest ogromnym zagrożeniem dla obywateli, którzy obawiają się wracać po pracy metrem, gdyż w ostatnim czasie było wiele przypadków molestowań i napadów, więc ludzie boją się o swoje bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest położyć kres tej sytuacji. Aby to zrobić należy odnaleźć lidera gangu - Erica Hectora, który związany jest z międzynarodową przestępczością, a jego nazwisko występuje na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w na świecie.

Ponadto istnieją pewne korzyści dla graczy w tym nowym systemie rozgrywki - jeśli twoje zadanie zostało zrobione poprawnie, otrzymasz bonus. Między co drugim poziomiem znajduje szczęśliwa karta, która oferuje szansę wygrać pieniądze, serca, lub logo z gry bonusowej. Musimy zebrać 5 logo, aby odblokować grę, a jeśli nie zbierzemy 5-ciu, mamy szansę, aby je kupić z pieniędzy zarobionych ze szczęśliwych kart. Wciel się więc w rolę detektywa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia.
wtorek, 14.04.2015r.

koraliczka41 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Nowatorska gra logiczna, której celem jest ustawienie elementów w odpowiednie miejsca.

Czy potrafisz złożyć wszystkie papierowe zwierzęta? Zacznijmy od łabędzia...
Gracze online (23):
Polecamy: