reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: konan97

Login: konan97
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.01.2009r.
Ost. logowanie: 22.12.2020, 19:09
Punkty: 7 705
Wiek 23
Status offline
Opis - To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus! - Michaił Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

sobota, 07.03.2009r.

konan97 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Doskonała przygoda typu point'n'click z elementami horroru. Wcielamy się w postać kosmicznego pasożyta, który wylądował na Ziemi. Aby przeżyć, musimy zabijać napotkane istoty.
konan97 skomentowała
Treść komentarza: p99h występuje bo przecież te 2 gry są tej samej wytwórni...
konan97 skomentowała
Treść komentarza: Przeszłam całe...kamilopl ale się podniecasz...Nie ty jeden jej sfotografowałeś...
konan97 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Święty Mikołaj został porwany! Musimy mu pomóc i go uratować.
konan97 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Wstąp do szkoły tatuażu!
Tatuaż - dowolny znak graficzny na skórze powstały w wyniku trwałego wszczepienia za pomocą specjalnej igły barwnika pod skórę. W Polsce tatuaż mogą sobie zrobić osoby, które ukończyły 18 rok życia. Przed ukończeniem 18 roku życia tatuaż można zrobić jedynie po wyrażeniu zgody przez opiekunów prawnych.
konan97 skomentowała
Treść komentarza: Było...Trudne dlatego 4/5

wtorek, 03.03.2009r.

konan97 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jadąc na wycieczkę zatrzymałeś się w środku lasu pozbawiony benzyny i sprawnego samochodu. Udaj się w teren w poszukiwaniu pomocy i wydostań się z tej dziczy.
konan97 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ochron miasto przed atakiem troli.
Rysuj (za pomocą myszki) linie tak, by opadający kamienie odbiły się od nich trafiając zielonego wroga.

środa, 25.02.2009r.

konan97 skomentowała
Treść komentarza: 749 jak narazie
konan97 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Latasz statkiem UFO po księżycu. Musisz przelecieć z jednego miejsca w drugie i bezpiecznie wylądować.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Gracze online (7):
Polecamy: