reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kogutto

Login: kogutto
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.10.2010r.
Ost. logowanie: 19.02.2013, 22:07
Punkty: 65
Wiek 39
Status offline
Opis

czwartek, 23.02.2012r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona Jumpers For Goalposts 4. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. Mamy więcej zespołów, możliwości strzelania goli i wiele innych!
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 28.01.2012r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spraw, by trzy takie same elementy znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokonaj pięciu przebiegłych władców, aby przejąć kontrolę nad średniowieczną Anglią! Stwórz i poprowadź swoje zastępy rycerzy i łuczników na polu bitwy i dokonaj najazdu na ziemie wroga, aby ocalić księżniczki i splądrować skarbce. Walcz w pojedynkach i zawodach łuczniczych, a także wykorzystaj swoje katapulty i Greckie Ognie podczas oblężenia! Zdobądź sławę, przechytrz i pokonaj swoich wrogów, aby wejść w całkowite posiadanie korony brytyjskiej!

niedziela, 20.02.2011r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Długo oczekiwana kontynuacja znakomitej gry strategicznej. Przed Tobą wielkie bitwy o kolejne terytoria!

wtorek, 25.01.2011r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część gry RPG o realnym życiu. Dostępnych wiele nowych zawodów oraz opcji.
kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Celuj w grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał

czwartek, 30.12.2010r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gierka symulująca życie profesjonalnego piłkarza. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki.

środa, 29.12.2010r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: 3 już część symulacji kariery angielskiego piłkarza. Trenujemy i gramy w meczach, aby dostawać pieniądze, a także wywalczyć transfer do wielkiego klubu. Jeśli interesujesz się piłką nożną, to ta gra jest dla Ciebie!

poniedziałek, 27.12.2010r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Buntownicy nie zawsze są źli - poprowadź powstanie przeciwko mrocznemu imperatorowi!

Wybierz 2 czempionów i rozpocznij przygodę! Walcz na arenie, pnij się w górę w rankingu, kupuj ulepszenia w sklepie z wyposażeniem bitewnym oraz w sklepie ze zwierzątkami. Przedrzyj się przez chaos, aby wyśledzić szpiega imperatora!

Walka jest turowa, więc musisz poczekać na swoją kolej. Nie śpiesz się. Wykorzystaj menu pośrodku ekranu, aby wybrać swój ruch, następnie kliknij na cel. Pokonaj swoich przeciwników, zanim poziom zdrowia twojej postaci spadnie do 0.

czwartek, 16.12.2010r.

kogutto zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż doktor Emily Jones rozwiązać tajemnicę skarbów Montezumy.
Celem gry jest zlikwidowanie określonej ilości specjalnych kryształów w wyznaczonym czasie. Ich likwidacja następuje, gdy koło siebie w linii znajdą się co najmniej 3 takie same kryształy. Po zaznaczeniu dwóch przylegających do siebie kryształów następuje ich zamiana, o ile spowoduje ona likwidacje innych kryształów. Próba zamiany dwóch kryształów nie powiedzie się, jeśli nie spowoduje ona stworzenia linii składającej się z co najmniej 3 kryształów, czyli likwidacji.
Gracze online (16):
Polecamy: