reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kodak223

Login: kodak223
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 14.04.2012r.
Ost. logowanie: 31.12.2012, 13:43
Punkty: 172
Wiek 22
Status offline
Opis

sobota, 29.12.2012r.

kodak223 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozbudowany następca gry czołgi. Walka toczy się między czołgami sterowanymi przez prawdziwych graczy z całego świata. W grze duży wybór broni, pokojów do gry.
Możliwość gry tylko jako zarejestrowany użytkownik - wystarczy wpisać z miejsca wymyślony adres e mail.
kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odświeżona wersja gry MegaCity - doskonałej strategii z elementami gry logicznej, w której budujemy miasto. Stawiamy parcele mieszkalne, a innymi budowlami podwyższamy wartość tych parceili. MegaCity to strategia planowania i myślenia do przodu, aby wycisnąć jak najwięcej punktów od swoich obywateli przez sprytne projekty urbanistyczne. Planując zabudowę pamiętaj, że każdy klocek (obiekt) ma inny pozytywny (niebieskie pola wokół budowli) lub negatywny (czerwone pola) wpływ na jego otoczenie. Nikt nie chce żyć obok składowiska odpadów lub nieruchomości przemysłowych! Każdy chce piękny park lub szkołę w pobliżu, ale budżet miasta jest ograniczony. Gdy kolumna osiągnie wymaganą liczbę punktów, gracz przechodzi dalej, co daje więcej miejsca na budowę. A jeśli wszystko pójdzie źle, to oczywiście wina złego wyboru na burmistrza, prawda?
Sterowanie za pomocą myszki.

Przykładowe obiekty:
House - dom
Apartaments - apartamentowce
Hospital - szpital
Landfill - składowisko
Fire St. - straż pożarna
Police St - komisariad policji
Mall - centrum handlowe
Train St. - stacja kolejowa
Power - elektrownia
Library - biblioteka
Water Treatment - stacja uzdatniania wody
Municipal - samorząd
Prison - więzięnie
Fabric - fabryka
kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Łącz plusy i minusy na przemian wiązką elektryczności.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 28.12.2012r.

kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział maksymalnie odjechanym trialu, ścigaj się z czasem i wal odjazdowe triki! Do wyboru mamy : motory, snowboard, monster truck i zwierzęta.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
Z - nitro
kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pokonuj przeszkody ścigając się z czasem - motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Odblokuj nowe pojazdy i nowe trasy! Ukończ każdy poziom bez upadku.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
M - pokaż/ukryj minimapę
P - pauza
Z - turbo (na 5 sekund podwaja prędkość gracza)
kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ślizgaj się, pędź i galopuj po tytuł mistrza wyścigów!
Nowa, kolejna i ulepszona odsłona elektryzującej uphillowej gry wyścigowej już tu jest - czy masz to coś, co pozwoli ci zostać mistrzem Uphill Rush? Wybierz swój pojazd z nowej, powiększonej puli... czy miałeś kiedykolwiek okazję przejechać się na krowie? Następnie wybierz fajny strój i wyrusz na podbój stoków! Mknij jak błyskawica przez kolejne trasy, zbieraj gotówkę i wykonuj ewolucje, aby zdobyć dodatkowe punkty. Niszcz obiekty, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i wykorzystaj swoje wygrane na ulepszenia stroju i pojazdu. Trzymaj się mocno!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok/triki
X - turbo
M - mapa

niedziela, 23.12.2012r.

kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja super gry strategicznej Shadez. Zadaniem gracza jest obrona własnej bazy przed atakiem wrogich jednostek i jednocześnie próba zdobycia bazy przeciwnika. Wysyłaj w bój odpowiednie jednostki, aby jak najszybciej wygrać bitwę.

Baza Alpha 12 na księżycu znajduje się pod atakiem: Obcy wylądowali. Energia została przerwana, wiercenie ustało, atmosfera stała się bardzo napięta, gdyż wiele żyć jest zagrożonych. Twoim zadaniem jest odzyskanie kontroli w sektorze Alpha 12 oraz zlikwidowanie wszelkich instalacji Obcych.

środa, 19.12.2012r.

kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pokonaj wyznaczona trasę, starając się dojechać w jednym kawałku.

kodak223 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Obroń miasto przed atakiem wroga, 45 żołnierzy, 15 wież, 5 nowych map, 2 tryby gry. Gra jest ulepszoną wersją trzeciej części, wykonaną przez inne studio.

Weź udział w wojnie dwóch mocarstw i zniszcz wrogą fortecę. Sprawdź swoje zdolności dowódcze! Za pokonanie wrogów otrzymasz złoto, za które będzie możliwość ulepszenia swojej armii. W trakcie gry cały czas następuje postęp cywilizacyjny, co ma wpływ na przebieg rozgrywki.

wtorek, 18.12.2012r.

kodak223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zbierz drużynę i wykonuj różne niebezpieczne misje. Poprowadź swój pluton dzielnych żołnierzy do zwycięstwa nad spragnionymi krwi najeźdźcami z kosmosu.
Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.
Gracze online (11):
Polecamy: