reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: khaman

Login: khaman
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.05.2010r.
Ost. logowanie: 28.02.2018, 16:29
Punkty: 1 058
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 16.02.2018r.

khaman dodał
Opis gry: Sympatyczna gra logiczna. Zmniejsz swój świat.
khaman dodał
Opis gry: Ciekawa przygodówka. Pośród grupy nurków zdarza się dziwne morderstwo. Kto jest obcym?
khaman zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ta jakże wciągająca przygoda będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Wcielasz się w chłopca, który jest zagubiony w obcym świecie i musi znaleźć drogę do domu. Nie będzie to proste, gdyż zatraciłeś się pomiędzy wymiarami. Wrzucony do nieznanego świata, opanowanego przez tajemniczą siłę znaną tylko jako "The Darkness", natkniesz się na dziwną zjawę, który obiecuje, że może pomóc Ci dostać się do domu... jeśli Ty pomożesz jej odbudować potężny talizman. Twoja misja staje się mimowolnie ofertą o przetrwanie, która przetestuje granice Twoich możliwości podczas podróży przez pięć Żywiołów-Światów: Ziemia, Powietrze, Woda, Ogień i Duchy, zanim staniesz w konfrontacji z "The Darkness" w kulminacyjnej bitwie.

Na swojej drodze zaczniesz widzieć znajomych chłopaków z Twojej paczki, a widzieć ich będziesz poprzez łzy, które pojawiają się między wymiarami. Wkrótce stanie się jasne, że macie wspólnego wroga i że będą odgrywać ważną rolę w pomaganiu Ci w powrocie do domu.
khaman skomentował
Treść komentarza: Gra fajna, ale ku*wa przechodzę ją 3 raz bo nie pamięta, że grałem.

czwartek, 02.03.2017r.

khaman skomentował
Treść komentarza: w lvl 13 nie spada beczka.

poniedziałek, 14.03.2016r.

khaman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Worms. Walcz z gangami padlinożerców i powstrzymaj apokalipsę.
khaman skomentował
Treść komentarza: "Zakręć kołem".. Nie kręci się
khaman zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: W grze może wziąć udział trzech graczy, którzy odpowiadają cyklicznie. W każdej rundzie jest jedno hasło do odgadnięcia. Za wytypowanie spółgłoski, która znajduje się w haśle, gracz otrzymuje wylosowaną kwotę pomnożoną przez wielokrotność występowania odgadniętej litery w haśle oraz prawo do obstawiania kolejnej litery. Aby wytypować samogłoskę, uczestnik musiał zapłacić 500 złotych z dotychczas zebranych pieniędzy w rundzie. Jeżeli gracz obstawił literę, która nie występuje, kołem kręci następny w kolejności gracz. Zwycięzcą rundy zostaje ta osoba, która odgadła hasło. Do finału wchodzi osoba, która zdobędzie najwięcej punktów/pieniędzy.

W finale gracz losuję z małego koła fortuny jedną spośród 12 kolorowych kopert z nagrodami. Nie ma koperty pustej. Po wylosowaniu koperty pojawia się hasło i podana została kategoria hasła. Komputer podaje zestaw następujących liter: R, S, T, L, N. Gdy wyświetlą się na tablicy, gracz podaje swoje 3 spółgłoski oraz 1 samogłoskę. Po pojawieniu się ostatniej litery, gracz ma 60 sekund na to, by odgadnąć hasło. Jeśli się udało wygrywasz nagrodę wylosowaną w kopercie, jeśli zaś nie udało się odgadnąć hasła, zdobywasz ilość punktów/pieniędzy zdobytych w 1, 2 i 3 rundzie.
khaman zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ochroń swoją planetę przed inwazją obcych. Czy uda Ci się wysadzić wszystkich złych ufoli? Udowodnić swoją wartość i uratuj swoją planetę przed straszliwym końcem!

czwartek, 03.03.2016r.

khaman zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Chipset-0 dla każdego! - Tak wielu ludzi, tak mało czasu... Temu małemu robotowi przydałaby się twoja pomoc podczas pracy w laboratorium
Gracze online (3):
Polecamy: