reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: khaman

Login: khaman
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.05.2010r.
Ost. logowanie: 25.04.2020, 16:14
Punkty: 1 083
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 25.01.2020r.

khaman skomentował
Treść komentarza: niby fajna do czasu aż w którymś levelu twórca postanawia cię wykończyć i trudność wzrasta niebotycznie.. i po grze.

czwartek, 25.07.2019r.

khaman zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry:

poniedziałek, 16.07.2018r.

khaman zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Ciąg dalszy przygód naszego kochanego bezkręgowca. Mała ośmiorniczka w drodze na imprezę urodzinową zagubiła się w kanionie. Twoim zadaniem jest wybawić ją z kłopotów i pomóc dotrzeć do wyjścia, po drodze zbierając gwiazdki.
Sterowanie za pomocą myszki.
khaman zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Jesteś małym, zielonym ludzikiem z Marsa i właśnie wylądowałeś na planecie zwanej Robotron. Jak sama jej nazwa wskazuje, jest to teren nad którym władają niebezpieczne roboty. Musisz znaleźć sposób na ucieczkę, jednak nie będzie to proste. Lokacje przez które będziesz w tej przygodówce podróżował są patrolowane. Musisz znaleźć sposób na ominięcie lub obezwładnienie danego robota. Pamiętaj, że nie może Cię zauważyć. Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 15.07.2018r.

khaman zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż piłce przemierzyć świat kolorowych elementów.

piątek, 16.02.2018r.

khaman dodał
Opis gry: Sympatyczna gra logiczna. Zmniejsz swój świat.
khaman dodał
Opis gry: Ciekawa przygodówka. Pośród grupy nurków zdarza się dziwne morderstwo. Kto jest obcym?
khaman zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ta jakże wciągająca przygoda będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Wcielasz się w chłopca, który jest zagubiony w obcym świecie i musi znaleźć drogę do domu. Nie będzie to proste, gdyż zatraciłeś się pomiędzy wymiarami. Wrzucony do nieznanego świata, opanowanego przez tajemniczą siłę znaną tylko jako "The Darkness", natkniesz się na dziwną zjawę, który obiecuje, że może pomóc Ci dostać się do domu... jeśli Ty pomożesz jej odbudować potężny talizman. Twoja misja staje się mimowolnie ofertą o przetrwanie, która przetestuje granice Twoich możliwości podczas podróży przez pięć Żywiołów-Światów: Ziemia, Powietrze, Woda, Ogień i Duchy, zanim staniesz w konfrontacji z "The Darkness" w kulminacyjnej bitwie.

Na swojej drodze zaczniesz widzieć znajomych chłopaków z Twojej paczki, a widzieć ich będziesz poprzez łzy, które pojawiają się między wymiarami. Wkrótce stanie się jasne, że macie wspólnego wroga i że będą odgrywać ważną rolę w pomaganiu Ci w powrocie do domu.
khaman skomentował
Treść komentarza: Gra fajna, ale ku*wa przechodzę ją 3 raz bo nie pamięta, że grałem.

czwartek, 02.03.2017r.

khaman skomentował
Treść komentarza: w lvl 13 nie spada beczka.
Gracze online (25):
Polecamy: