reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kfrymus

Login: kfrymus
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 23.04.2012r.
Ost. logowanie: 02.07.2020, 17:27
Punkty: 67
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 10.03.2019r.

kfrymus skomentowała
Treść komentarza: 10181 -
mój najlepszy wynik

czwartek, 09.11.2017r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź jak u Ciebie z refleksem. Sterowanie: Wybijanie piłki ' Strzałka w dół' , Lewa łapka 'Ctrl' , Prawa łapka ' Shift ' .

poniedziałek, 16.01.2017r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: The Rise of Atlantis polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki. Aby element układanki został uzupełniony musi spaść na sam dół planszy. Musimy tak zamieniać bloczki aby znalazł się na samym dole. Dzięki towrzyszącej nam magicznej niebieskiej kuli uzyskujemy dodatkową moc dzięki której możemy zniszczyć część bloczków na planszy. Aby jednak to zrobić kula musi być załadowana odpowiednią mocą (100% charged). Wokół kuli roztaczają się także inne bonusy takie jak np. bomba - niszczy kilka bloczków wokół siebie, piorun - niszczy wszystkie jednakowego koloru itd... Musimy także uważać na uciekący czas - złoty pasek na dole ekranu.

niedziela, 15.01.2017r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przesuwaj tak elementy układanki żeby połączyć ze sobą co najmniej trzy. Zniszcz wszystkie płytki na planszy by zaliczyć poziom. Zbuduj starożytny Rzym od kolebki. Sterowanie myszką.

poniedziałek, 20.04.2015r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zasady są proste: wystarczy wypełnić diagram w taki sposób, aby w każdym poziomym wierszu, w każdej pionowej kolumnie i w każdym dziewięciopolowym kwadracie 3x3 znalazły się cyfry od 1 do 9. Cyfry w kwadracie oraz kolumnie i wierszu nie mogą sie powtarzać.

piątek, 03.04.2015r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w karty w popularnego Black Jacka. Blackjack to odpowiednik polskiej gry w oczko.

Blackjack - gra karciana, w której gracz stara się pokonać krupiera poprzez uzyskanie sumy jak najbliższej 21 punktów w kartach jednak nie przekraczając 21.
Blackjack jest kasynową wersją gry w oczko. Najwyższym układem kart jest tzw. Blackjack, czyli as i 10 lub figura, za który gracz dostaje 150% zakładu (np. 15zł za 10zł).
Punktacja kart w blackjacku :
Karty 2 do 9 mają wartość równą wartości karty (3 karo ma wartość 3 itd).
10, Walet, Dama i Król mają wartość równą 10 punktów.
As ma wartość równą 1 lub 11, w zależności, co jest lepsze dla gracza.
Gra się w tę grę przeciwko krupierowi. Gracz stawia zakład na specjalnym stole używając żetonów. Następnie gracz i krupier dostają po dwie karty. Obydwie karty gracza są odkryte, natomiast tylko jedna karta krupiera jest pokazana graczowi. Gracz teraz może podjąć decyzje o swoim następnym ruchu. Gracz ma następne możliwości:
Dobrać kartę (hit).
Nie dobierać kart (pass).
Podwoić stawkę (double down), możliwe tylko przy pierwszych dwóch kartach, gracz wtedy dostanie tylko jedną kartę.
Rozdwoić karty (split), gdy dwie pierwsze karty gracza są tej samej wartości np. dwie ósemki. Gracz wtedy dokłada drugą stawkę (równą wartości pierwszej stawki) i może dobierać karty po rozdwojeniu.
Ubezpieczenie (insurance) jest dodatkową stawką możliwą tylko, gdy odkrytą kartą krupiera jest as. Gracz może postawić dodatkową stawkę, że drugą (zakrytą) kartą krupiera jest 10 lub figura (krupier ma Blackjacka). Gdy krupier ma blackjacka, gracz przegrywa stawkę podstawową, a za ubezpieczenie wygrywa 2 do 1. Ponieważ stawką ubezpieczenia jest połową stawki podstawowej, więc za wygraną gracz otrzymuje sumę pieniędzy przegranych w stawce podstawowej (stąd nazwa ubezpieczenie).

Przykład gry w blackjacka.

Jeżeli gracz po dobraniu kart ma więcej niż 21 punktów, przegrywa zakład i krupier zabiera jego żetony. Jeżeli natomiast gracz ma 21 punktów lub mniej, krupier odkrywa swoją zakrytą kartę i w zależności od liczby jego punktów może dobrać więcej kart. Krupier musi grać według następujących przepisów: wziąć kartę, jeżeli ma 16 punktów lub mniej i nie brać więcej kart, gdy ma 17 punktów lub więcej (niezależnie, ile punktów ma gracz). Wygrywa ten, który ma sumę punktów bliższą lub równą 21.

wtorek, 15.05.2012r.

kfrymus zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Pływaj po nieznanych morzach i odkrywaj skarby ukryte gdzieś w głębinach. Przed Tobą wciągająca gra, w której musisz połączyć ze sobą co najmniej trzy te same elementy, by brązowe pola całkowicie zniknęły z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (14):
Polecamy: