reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kamson24

Login: kamson24
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.01.2012r.
Ost. logowanie: 04.05.2019, 17:34
Punkty: 1 637
Wiek 38
Status offline
Opis

wtorek, 29.01.2019r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burrito Bison powraca! Nareszcie jest bardzo długo oczekiwana kolejna odsłona świetnej gry Burrito Bison. Po ponownej ucieczce z CandyLandu i odzyskiwaniu portfela nasz bizon wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale nawet tutaj pojawiły się żelowe misie, czyli jego przeciwnicy i nie dają naszemu bizonowi spokoju.

Ten wysoko latający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską!Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do jak najlepszych wyników. Pomóż mu i nie dopuścić do tego, by ten gumowaty naród opanował świat!

niedziela, 16.09.2018r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: UNO Heroes to zabawna wersja UNO z unikalnymi funkcjami. Twoim głównym celem będzie uwolnienie zablokowanych superbohaterów - musisz wygrać jak najwięcej gier, aby to zrobić. Zasady są proste, zwłaszcza, że wielu z was już wie, jak grać.

UNO (hiszp. jeden) – amerykańska gra karciana, zbliżona koncepcyjnie do makao. Głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze. Celem jest pozbycie się wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę.Do gry w UNO używa się specjalnej talii kart. Przy wykładaniu przedostatniej karty gracz musi nacisnąć przycisk „UNO”, tzn. „jeden”. Jeśli zapomni i zostanie „przyłapany”, będzie musiał wziąć kolejne karty!

Talia składa się z kart zwykłych:

* 19 czerwonych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 zielonych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 niebieskich kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 żółtych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)

oraz z kart funkcyjnych:

* 8 kart stopu (Postój) po dwie z każdego koloru
* 8 kart zmiany kierunku (Zmiana kierunku) po dwie z każdego koloru
* 8 kart +2 (Weź dwie) po dwie z każdego koloru
* 4 czarne karty +4 ze zmianą koloru (Wybierz kolor + Weź cztery)
* 4 czarne karty zmiana koloru (Wybierz kolor)

UNO Heroes składa się z 3 trybów gry: rywalizuj z 2, 3 lub 4 graczami. Im więcej graczy przy stole, tym trudniej będzie wygrać, ale otrzymasz większą nagrodę. Przy każdej wygranej grze otrzymasz bonus, który pomoże ci uratować Super Bohaterów uwięzionych w grze.

wtorek, 24.07.2018r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w niesłusznie skazanego więźnia, któremu musimy pomóc w ucieczce z więzienia. Zbieraj po drodze kasę na ulepszenia dla naszego uciekiniera, aby mógł sprostać każdemu wyzwaniu!

czwartek, 05.04.2018r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nareszcie jest już długo oczekiwana kontynuacja serii gier Diseviled! Przejmij kontrolę nad magiem-wojownikiem, bohaterem Diseviled Brotherhood, słynnym łowcą demonów, bez którego życie w królestwie nie byłoby tak spokojne, a zło zatriumfowałoby na zawsze.

Tym razem czeka Cię wielkie wyzwanie: znaleźć księżniczkę (a także koronę i zamek króla) porwanych przez grupę demonów, prowadzoną przez tajemniczego Szkieleta-Czarownika. Wykorzystaj swoje magiczne umiejętności, aby przejść przez pułapki i pokonać hordy wrogów! Pokonaj potężnych bossów, wbijając ich na czubek własnego miecza! Bądź silny, nie poddawaj się i baw się dobrze!

Wcześniejsze przygody naszego bohatera znajdziecie tutaj: Seria gier Diseviled

wtorek, 06.03.2018r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Opiekuj się swoją farmą w Dream Farm Link. Połącz podobne owoce, warzywa i zwierzęta, aby przywrócić trochę porządku na farmie.

Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.

poniedziałek, 05.03.2018r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Loot Run to epickie przewijanie RPG z niesamowitym sprzętem, mnóstwem umiejętności, szybką rozgrywką i wspaniałą historią, wypełnioną zwrotami akcji i sekretami.

Ulepszenia są obfite, a strategia w grze obfituje. Loot Run nie jest zwykłą grą przeglądarkową, ma angażować się zarówno w opowieść, jak i myśl strategiczną.

Zbuduj własne zestawy umiejętności, aby pokonać przeciwnika. Masz w sumie 6 umiejętności na swoim pasku umiejętności, z których możesz korzystać (z łącznie 36 odblokowań). Każda umiejętność ma własną siłę i słabość w stosunku do różnych przeciwników. Umiejętności będą wymagały dużego nakładu, aby móc ich używać, niektóre są łatwopalne, a inne działają inaczej, w zależności od kolejności ich użycia. Walcz z wrogami i zobacz historię. Największa zaleta Loot Run leży w umiejętnościach gracza, wyborze specjalizacji i wyborze sprzętu.

sobota, 24.06.2017r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra ma niesamowity prehistoryczny klimat i pozwala grać na szalonym polu golfowym w otoczeniu lawy, dinozaurów i ogromnych mamutów! (Nie zapominaj, że grasz z ogromnym kamieniem zamiast piłką golfową!)

piątek, 05.05.2017r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do zespołu łowców nagród w ich przygodzie w tym niesamowitym świecie fantazji. Zbadaj nowe ziemie, zabijaj potwory oraz bossów i ograb ich ze złota! Zatrudnij nowych bohaterów do swojej drużyny, zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.


Chcesz jeszcze więcej łupów? Ukończ misje, by wziąć udział w misjach specjalnych dla dodatkowego złota i przedmiotów.

poniedziałek, 23.01.2017r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Stań w obronie królestwa przeciw hordom zła, które chcą podbić Twoje ziemie. Dzięki trzeb dzielnym wojownikom, będziesz mógł strategicznie wykorzystywać ich umiejętności do walki z falami wrogów, nadciągającymi pod Twój zamek.

sobota, 21.01.2017r.

kamson24 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zasiądź za sterami quada i postaraj się pokonać trudne zimowe trasy jak w najkrótszym czasie.
Gracze online (5):
Polecamy: