reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jessy101

Login: jessy101
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.07.2009r.
Ost. logowanie: 28.03.2014, 14:46
Punkty: 635
Wiek 22
Status offline
Opis

czwartek, 28.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna, czwarta już część super gry, w której podrywamy chłopaków. Dziewczyna jest nad morzem jedną z mniej atrakcyjnych, ale dzięki pięknym oczom może mieć każdego - klikając na chłopaka i przytrzymując LPM podrywasz go, a on zaczyna za tobą łazić. Kiedy zobaczy Cię dziewczyna, z zazdrości zaczyna również go podrywać - wtedy klikaj LPM najszybciej jak potrafisz. Najbardziej wartościowi chłopacy, to ci przy których jest najwięcej dziewczyn.
Pochwal się wynikiem w komentarzu oraz koleżankom na GG.
Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Podrywanie Chłopaków

środa, 27.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pamiętasz zabawy lalkami w dzieciństwie - ubieranie, czesanie i marzenia o światowych pokazach mody? Twoje marzenia mogą się spełnić w tej wciągającej grze na czas. Popuść wodzy fantazji, a Twoje imię stanie się sławne w Nowym Jorku, Tokio, Paryżu i Mediolanie! Zmieniaj dodatki, kolory i tryb gry - stwórz własny styl i dostań się na szczyt listy projektantów! Nie zapomnij o castingach dla modelek. Możesz naprawdę poczuć się częścią świata mody!

wtorek, 26.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w której tworzymy własną aleję handlową. Zarobioną kasę inwestuj w rozbudowę swoich sklepów aby coraz więcej osób mogło dokonywać zakupów.

poniedziałek, 25.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Jojo powrócić na wybieg w wielkim stylu, fantastyczne pokazy mody od Nowego Jorku do Paryża i Milanu. Przygotuj szykowne zestawienia ze ślicznych bluzeczek, eleganckich sukienek, rewelacyjnych szpilek i lansuj swoje poczucie mody na wybiegu. Czy dojdziesz do finału?

sobota, 23.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Należy za pomocą myszki narysować linie tak, aby uśmiechnięte minki zostały na ekranie a skwaszone spadły.
Sterowanie za pomocą myszki.
jessy101 zagłosowała
Miniaturka gry: Kamer Kamer
(204)
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź czy wygrasz z komputerem. Zamykaj kwadraty wokół punktów tak, aby pokazane punkty szły na Twoje konto i zmieniły się na żółty kolor. Sterowanie myszką.
jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą sportowej fury, wciśnij gaz do dechy i weź udział w superszybkiech, ulicznych wyścigach oprawionych wspaniałą grafiką 3D! Wygrane pieniądze inwestuj w ulepszenia swojego auta.
Sterowanie za pomocą strzałek.
jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Baranek Shaun wraz z przyjaciółmi znajdują się w Londynie, gdzie jak sądzą zostaną przerobieni na kebaby. Chcą znaleźć sposób, by wrócić na swoją farmę.
Pomóż Shaunowi, Timmy'emu i Shirley tak współdziałać, by osiągnąć cel każdego poziomu, którym jest, aby wszystkie trzy owce bezpiecznie dotarły do końca etapu (oznaczonego białą strzałką).
Każdy z bohaterów posiada inne zdolności. Steruj nimi w taki sposób, aby pokonać przeszkody i dotrzeć w wyznaczone miejsce.

Home Sheep Home 2 jest tak dopracowany pod względem grafiki, zagadek i humoru, że, na pewno wywoła uśmiech na ustach najbardziej zatwardziałych graczy. Rozwiązania zagadek ... sprawiają, że dorosły gracz nie raz zapiszczy z radości jak dziecko (tylko nie mów nikomu).

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się owcami
1;2;3 lub wskazanie kursorem myszki - wybór owcy, która chcesz sterować
R - restart levelu
jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hokej na stole, czyli klasyczny cymbergaj.

piątek, 22.06.2012r.

jessy101 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z platformową. W każdym z poziomów pozbieraj klucze wiolinowe, aby przedostać się do następnego poziomu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1;2;3;4 - aktywacja/deaktywacja kolorowych bloków
Gracze online (11):
Polecamy: