reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jdchanda

Login: jdchanda
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 17.03.2013r.
Ost. logowanie: 06.04.2021, 07:52
Punkty: 995
Wiek 35
Status offline
Opis

czwartek, 04.03.2021r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych stworków? Zanim wystrzelisz stworka, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.
jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zamień bloki, aby utworzyć grupę 3 lub więcej identycznych elementów sąsiadujących poziomo lub pionowo. Dopasuj, aż odblokujesz i wyczyścisz wszystkie płytki. Użyj ulepszeń, aby przyspieszyć proces. W tej grze jest 36 interesujących poziomów.
jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Usuwaj po 3 jednakowe elementy, by wyczyścić planszę na każdym z poziomów.

poniedziałek, 25.11.2019r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Remake klasycznej gry Arkanoid. Twoim zadanie jest pozbyć się wszystkich cegiełek na planszy.

piątek, 18.10.2019r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W Halloween zwyczajowo instaluje się w pobliżu domu tak zwane lampiony Jack'a - są to wydrążone dynie ze świecą w środku. Są zaprojektowane tak, aby straszyć nieumarłych i wszelkiego rodzaju potwory od progu. Halloweenowe potwory od dawna chciały się wyrównać z dyniami, a kiedy im się udało, kradły wszystkie światła i schowały je w bezpiecznym miejscu. Ale wiesz, gdzie szukać straty... Dynie strzegą złych stworzeń, z którymi musisz walczyć.

poniedziałek, 16.09.2019r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pośrodku pola znajduje się okrąg, w którym znajduje się równanie. Rozwiąż je i znajdź piłkę z odpowiednim wynikiem. Po znalezieniu kliknij na nią. Działaj szybko, co oznacza, że musisz rozwiązywać zagadki w szybkim tempie, co jest bardzo przydatne dla umysłu.

niedziela, 15.09.2019r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Umieszczaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.

wtorek, 03.09.2019r.

jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to klasyczny Bubble Shooter z niespodzianką. Wydobądź złoto ukryte wśród bąbelków. Będzie 60 trudnych poziomów. Na każdym poziomie znajdziesz inne wyzwanie z „innym rodzajem bąbelków i ulepszeń”. Aby ukończyć poziom, musisz wydobyć wszystkie złote kawałki pojawiające się między bąbelkami. Strzelaj do bąbelków na planszy, aby utworzyć grupy 3 lub więcej baniek tego samego koloru. Możesz ukończyć poziom w dozwolonym czasie. Lepszy wynik uzyskasz, jeśli ukończysz poziom wcześniej.
jdchanda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przedstawiamy układankę logiczną, która znacznie różni się od wszystkich poprzednich. Grę Bubble Fitter można przypisać do gatunku trzech z rzędu, ale z pewnymi różnicami. Po prawej stronie panelu zobaczysz zestaw kolorowych kulek. Za ich pomocą musisz usunąć wszystkie kule z głównego pola. Przenieś elementy z panelu i ustaw w taki sposób, aby tworzyły się grupy trzech lub więcej identycznych obiektów. Spowoduje to ich zniknięcie. Jeśli skończy się zapas kulek narzędziowych, obiekty zostaną dodane do pola. Zadanie polega na całkowitym wyczyszczeniu pola gry.
Gracze online (4):
Polecamy: