reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jblodz

Login: jblodz
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.12.2008r.
Ost. logowanie: 23.05.2018, 16:55
Punkty: 29 121
Wiek 38
Status offline
Opis Giercownia is the best.

środa, 23.05.2018r.

jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nikt nie może wiedzieć, co można znaleźć głęboko w morzach na całym świecie. Wiemy o wypadkach i katastrofach statków z niedalekiej przeszłości, ale jest tak wiele pozostałości pochodzących sprzed wielu lat, zakopanych w piasku, gdzieś głęboko, że nie aż tylu ludzi, którzy są zainteresowani ich badaniem, by te sprawy wyjaśnić.

Tina uwielbia odkrywać nieznane podwodne miejsca. Dla niektórych ludzi hobby Tiny jest całkowicie nie do pomyślenia, ale ona po prostu czerpie z tego energię, ponieważ nurkowanie jest czymś, co daje jej dużo radości.

Tina natknęła się na piracki statek, odkryła w wiele cennych przedmiotów, ale zauważyła też, że są tam także jakieś królewskie skarby. W rzeczywistości znajduje się tutaj 6 obiektów, które kiedyś należały do króla Anglii. Uważano, że już dawno zniknęły i nikt nie wierzył, że można je znaleźć jeszcze raz.

Jednak Tina jest pewna, że to rzeczy należące do wielkiego króla i chce je wszystkie znaleźć. Pracujmy z Tiną i poszukujmy tych królewskich przedmiotów, aby dowiedzieć się, jaka jest ich prawdziwa wartość.

sobota, 17.03.2018r.

jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

wtorek, 06.03.2018r.

jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dwaj przyjaciele rozpoczęli przygodę, aby znaleźć ukryty skarb w piramidach. Aby dotrzeć do skarbu, muszą unikać mumii i pułapek. W grach z podzielonym ekranem spróbuj zebrać wszystkie klejnoty i spróbuj spotkać swojego przyjaciela. W niektórych miejscach możesz przejść przez ściany wykonując "Wall Jump". Możesz śledzić swoje pozycje na mapie za pomocą "Mini Mapy", która znajduje się na środku ekranu gry.

niedziela, 25.02.2018r.

jblodz zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem będzie pomóc temu biednemu i słabemu człowiekowi stać się prawdziwym mężczyzną. Uaktualniaj co tylko się da, aby zaistnieć w społeczeństwie. Zarabiaj kasę i inwestuj w siebie...


Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Douchebag Workout Series
jblodz zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Amanda jest przewodnikiem turystycznym i bardzo często bierze grupy turystyczne, aby pokazać im zabytki. Z kolei Harold jest kierowcą autobusu i dużo podróżuje razem z Amandą. Podróże te są zazwyczaj bardzo interesujące, a Amanda i Harold również wiele się na nich nich uczą, ciesząc się każdą trasą, podobnie jak i turystami.

Jednak tej nocy Amanda i Harold mieli dość nieprzyjemną sytuację. Mianowicie, autobus się zepsuł, więc teraz utknęli w pewnym upiornym hotelu. To miejsce jest ich jedynym możliwym wyborem, więc razem z resztą pasażerów, decydują się zanocować w tym przerażającym miejscu. Chcieliby znaleźć sposób, w jaki można naprawić autobus, lub znaleźć kogoś, kto mógłby im pomóc.
Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im uporać się z tą upiorną sytuacją tak szybko, jak to możliwe, by opuścić to miejsce bez żadnych konsekwencji.


sobota, 24.02.2018r.

jblodz zagłosował
Miniaturka gry: Akinator Akinator
(1800)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomyśl o znanej osobie lub postaci, odpowiedz na kilka pytań dżina Akinatora, a odpowie poprawnie (w większości przypadków) kogo masz na myśli!

Wystarczy pomyśleć o jakiejś osobie i dać Akinatorowi odgadnąć o kogo chodzi. Dżin zada Ci kilkanaście pytań na których możesz wybrać 5 odpowiedzi. Następnie możemy obserwować jak geniusz spina się i koncentruje i na końcu podaje prawidłową odpowiedź, a my albo patrzymy z niedowierzaniem, albo nas szlag trafia i próbujemy dalej.
jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bob wyrusza znowu na kolejną wspaniałą przygodę, tym razem w Japonii!

Bob The Robber 4 to całkowicie nowa gra z popularnej serii, którą kochają miliony graczy na całym świecie.

Historia o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

Przygotuj się do działania! Bob The Robber 4 to całkiem nowa przygodowa skradanka z łamigłówkami.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Bob The Robber
jblodz zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Budziłeś się już wcześniej w dziwnych miejscach, ale tym razem twoje otoczenie jest czymś nowym. Jesteś uwięziony w jakimś pokoju lub podziemnym bunkrze? A może na jakimś statku kosmicznym? Być może istnieje ktoś, kto pomoże Ci odkryć twoje miejsce pobytu, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
jblodz zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część z serii gier o najsłynniejszym detektywie wśród Zombie.

Zombie podbiły planetę - ale już to wiesz.

Czego jeszcze nie wiesz - to to, że najlepszy złodziej zombie na świecie, zwany Dziewięć Kotów Śmierci, wraca w wielkim stylu! Ściga go cała policja, w tym nasz nieumarły detektyw - Margh i jego partne - Ghvnn.

Poznaj Marghta, który jest protagonistą społeczeństwa Zombie, budzi się codziennie rano we własnym grobie i rusza do swojej pracy jako prywatny detektyw. Dołącz do niego, przesłuchuj światków, zbieraj wskazówki i rozwiąż wszystkie zagadki w tej zabawnej grze Point and Click.

Pozostałe części sagi opowiadającej o detektywie Marght'cie, znajdują się tutaj: Seria gier Zombie Society

Gracze online (10):
Polecamy: