reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jakun

Login: jakun
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.04.2009r.
Ost. logowanie: 11.04.2010, 19:36
Punkty: 344
Wiek 24
Status offline
Opis Gram w Metina2

sobota, 09.05.2009r.

jakun skomentował
Treść komentarza: ronaldo5 to nie jest liga Angielska nooobie

piątek, 08.05.2009r.

jakun zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Strzel jak najwięcej przepięknych bramek z rzutów wolnych. Pamiętaj, by wziąć pod uwagę siłę i kierunek wiatru.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
jakun skomentował
Treść komentarza: nawet fajna daje 4/5
jakun zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Strzelaj bramki w pięknym stylu, możesz podkręcać piłki do woli. Masz 10 prób na strzelenie gola!
Sterowanie za pomocą myszki.
jakun skomentował
Treść komentarza: ale ta gra jest glupia 1/5

środa, 06.05.2009r.

jakun zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wyśmienita gra anglojęzyczna dla starszych graczy. Twoim zadaniem w tym niesamowitym RPG z wieloma różnymi możliwościami i scenariuszami do przejścia gry jest korzystnie zarządzać zorganizowaną organizacja przestępczą. Będziesz mógł rabować, zarządzać prostytutkami, żądać ochronę, kupować i sprzedawać narkotyki oraz wiele innych rzeczy. Wersja zawiera 5 Misji i długą listę gangów, w których będziesz mógł się sprawdzić. Miłej zabawy!

wtorek, 14.04.2009r.

jakun zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uproszczona wersja drugiej części popularnej serii gier strategicznych o nazwie WarCraft. Gracz staje po stronie Ludzi, którzy muszą wyeliminować gnieżdżących się po drugiej stronie krainy Orków.
Instrukcja:
Twoim centralnym budynkiem jest Ratusz, do którego znoszone będą wydobyte surowce (złoto i drewno). Aby uzyskać te ostatnie, musisz wysłać swoich robotników, odpowiednio do kopalni i lasu. Po uzbieraniu określonej liczby materiałów, możesz rozpocząć konstruowanie kolejnych budynków, np. baraków, które z kolei umożliwią Ci produkcję żołnierzy. Celem gry jest pokonanie Orków i zniszczenie ich bazy.
jakun skomentował
Treść komentarza: 4/5 przeszlem cale ale za latwe dlatego 4

niedziela, 12.04.2009r.

jakun zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
jakun skomentował
Treść komentarza: ja przeszlem cale a za gre 3
Gracze online (19):
Polecamy: