reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ikarius

Login: ikarius
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.12.2010r.
Ost. logowanie: 25.09.2017, 21:17
Punkty: 265
Wiek 20
Status offline
Opis

wtorek, 25.06.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Artystyczna gra słowna, logiczno platformowa, skapująca światową uwagę wszelkich graczy, w której aby przejść do kolejnego etapu gry musimy połączyć, przesunąć bądź usunąć jedną lub więcej liter.

sobota, 22.06.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Poszukaj wskazówek, rozwiązuj zagadki, by znaleźć 33 wojowników ninja.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 17.06.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wspaniała gra platformowo-logiczno-zręcznościowa. Pomóż klockowi przejść przez wszystkie poziomy po drodze unikając przeszkód.
Sterowanie:
W,A,D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - gdy to konieczne
R - restart

czwartek, 13.06.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!
ikarius zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Znacie chyba grę Minecraft, w tym zagadkowym świecie czeka na Was całe mnóstwo sekretów.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Spacja - skok
Myszka - celownik
LPM lub PPM - budowanie/usuwanie
E - inwentarz
Rolka w Myszce - zmiana broni

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

niedziela, 26.05.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Celem gry jest dostać się do przejścia na każdym poziomie, śmierć umożliwia nam wyższe skakanie, więc aby dostać się do danego przejścia musimy kilka razy poświęcić swoją postać.
ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pięknie wykonana retro platformówka. Twoim zadaniem jest pomoc bohaterowi przejść przez wszystkie poziomy. Po drodze rozmawiaj z napotkanymi istotami oraz rozwiązuj różne ciekawe, czasem trudne zagadki. Gra wymaga znajomości języka angielskiego.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
X oraz C - rozmawianie
1-6 - posługiwanie się mapą
X - podnoszenie przedmiotu (gdy to możliwe)

piątek, 24.05.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedziesz czołgiem strzelasz do innych przeciwników.Gra bardzo wciąga.Polecam!!!!

środa, 22.05.2013r.

ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!
Żołnierzu, Twoja baza potrzebuje obrońcy! Wybierz snajpera i broń w tej grze strzelance i przygotuj się do obrony swojego terytorium za wszelką cenę. Zlikwiduj wszystkich agresorów, aby zaliczyć poziom i pamiętaj, by kontrolować stan swoich środków obrony - ich wytrzymałość jest ograniczona.
ikarius zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na planecie skolonizowanej przez dwie różne frakcje dochodzi do starć, kto powinien przejąć kontrolę nad wydobywaniem surowców. W tym czasie zostaje wynaleziona nowa substancja, która potrafi przejąć kontrolę nad ciałem ludzkim. Infestor - bo tak nazywa się ta nowa broń biologiczna - zostaje wypuszczony na wolność...
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
E - przejęcie kontroli nad ciałem człowieka
C - opuszczenie ciała człowieka
R - reset poziomu
Gracze online (1):
Polecamy: