reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: icestorm

Login: icestorm
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.08.2009r.
Ost. logowanie: 24.02.2010, 15:44
Punkty: 74
Wiek 23
Status offline
Opis

sobota, 16.01.2010r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zabaw się w projektanta i budowniczego. Zaprojektuj i zbuduj most który umożliwi dostarczenie do domu skrzyń z towarem.

Pozostałe przygody naszych bohaterów znajdują się tutaj: Cargo Bridge oraz Cargo Bridge Xmas Level Pack

środa, 13.01.2010r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra na znanym i lubianym schemacie obrony twierdzy, którą rozbudowywać możemy o dodatkowe systemy obronne i lepsze fortyfikacje.

sobota, 12.12.2009r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Platformowy thriller z wilkołakiem w roli głównej.
Vox populi vox Dei (łac. głos ludu (to) głos Boga)

niedziela, 08.11.2009r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4 znajduje się tutaj: Bloons Tower Defense 4 Player Tracks

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

czwartek, 29.10.2009r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełną przeszkód i pułapek do czarownej flagi zbierając wszystkie gwiazdki po drodze.
icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zaopiekuj się beretem, zostań członkiem Radia Maryja
icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło wrogom (orkom, goblinom, smokom...) oraz zniszcz ich twierdze.
W grze dowodzimy obroną zamku oraz własnymi siłami szturmującymi wrogą twierdzę. Do dyspozycji mamy liczne jednostki piechoty oraz kawalerię i łuczników, jednak najważniejsza jest balista, z której eliminujemy zbliżające się jednostki wroga.

sobota, 03.10.2009r.

icestorm zagłosował
Miniaturka gry: Lint Lint
(262)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż małej, skocznej kulce pokonać plansze pełne pułapek i niebezpieczeństw i znaleźć drogę do wyjścia.
Rozgrywce towarzyszy nam doskonale dopasowana muzyka.
Sterowanie za pomocą strzałek.

środa, 26.08.2009r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowe przygody Mr Snoozleberga! Gra typu point'n'click. Pan Snoozleberg lunatykuje, pomóż mu i usuń z jego drogi wszystkie przeszkody.

sobota, 22.08.2009r.

icestorm zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dawno temu, w odległej galaktyce...Wkrocz do wpaniałego świata " Star Wars The Clone Wars". Doskonała strzelanka, w której wcielamy się w klona. Wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów rośnie nam lvl, a co za tym idzie i umiejętności.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie sie
Spacja - strzał
G - granat
M - mapa
P - pauza
Polecamy: