reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hubolewski

Login: hubolewski
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.05.2008r.
Ost. logowanie: 12.10.2017, 21:28
Punkty: 186
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 04.12.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel genialnej gry! Po raz kolejny biegnij, unikaj przeszkód, słuchaj muzyki WaterFlame w tle i walcz z przyjaciółmi w trybie multiplayer!

sobota, 01.12.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ocal las i walcz przeciwko złym kreaturom. Wybierz jednego z 6 rawr'ów, ulepszaj go i karm, by mógł zwyciężać.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gra zawiera:
*6 RAWR'sów
*51 umiejętności
*40 składników i receptur
*54 mutacje
*11 boss bossów ze specjalnymi efektami i atakami.

wtorek, 30.10.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ci bezczelni orkowie stają na drodze Twojego odwiecznego prawa do tej ziemi!

Nowatorska gra strategiczna, w której wszystko przyjdzie Ci robić i zdobywac samemu. I nie mamy tu na myśli zwykłego klikniecia myszką tylko prawdziwą interakcje z krainą, jaką przyszło Ci rządzić. Będziesz samodzielnie wydobywał z kopalni złoto, ścinał drzewa, budował budynki, urządzenia kolejowe, leczył swoje wojsko... To do ciebie należy wybór, czy zbudujesz potężną armię, by pokonać orków, a moze skupisz się na mniejszej, wyższej jakości sile wojskowej. Zyskaj cenne punkty upgrade'u w każdym poziomie, które mozesz przeznaczyć na 30 różnych umiejętności, które pomogą Ci sprecyzować Twoja strategię.
Instrukcja podana w trakcie gry.

czwartek, 25.10.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Krew będzie rozlana na arenie w walkach na śmierć i życie! Zmień swojego gladiatora w istną maszynę do zabijania i walcz o swoją egzystencję. Dzięki swojej sile i umiejętnościom będziesz mógł pokonać każdego przeciwnika. Jednak, żeby tak się stało musisz toczyć widowiskowe walki i kupować ulepszenia.
Gra, w której wcielasz się w rolę walecznego gladiatora. Dzięki swojej sile będzie mógł pokonać każdego przeciwnika. Jednak, żeby tak się stało musisz zbierać kasę i kupować ulepszenia.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z;X - atak
C;V - specjale
Spacja - wściekłość

poniedziałek, 01.10.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 08.09.2012r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Oryginalny pomysł w klasycznym pinballu. Stań do walki z zombiakami, duchami i bossami na przerażającym cmentarzu.

Sterowanie za pomocą strzałek.
hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w wojownika ninja i używając swoich wszystkich umiejętności musimy przejść przez dom pełen potworów.

wtorek, 21.08.2012r.

hubolewski skomentowała
Treść komentarza: fajna gierka.wszystkie poziomy są dostępne na iPoda
hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo długo oczekiwana druga część świetnej gry Legend of the Void. Wciel się w postać potężnego maga, dzielnego rycerza lub sprytnego łotra. Wyrusz na poszukiwanie przygody. Przemierzaj fantastyczne krainy pokonując po drodze wrogów. W trakcie przygody Twoja postać nabierze doświadczenia, które możesz wykorzystać do udoskonalania umiejętności.

sobota, 17.12.2011r.

hubolewski zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
Gracze online (31):
Polecamy: