reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hili

Login: hili
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.10.2009r.
Ost. logowanie: 13.10.2020, 22:45
Punkty: 8 623
Wiek 22
Status offline
Opis Żyj tak, abyś nigdy niczego nie żałował.

wtorek, 02.01.2018r.

hili skomentowała
Treść komentarza: Średnio mi się podoba. 3/5
hili zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Nadszedł czas, aby zagłębić się trochę w historii Egiptu, by dowiedzieć się czegoś na temat Ramzesa II (zwanego także Ramzesem Wielkim, w źródłach greckich Ozymandias) – trzeci faraon z XIX dynastii, syn i następca Seti I, jeden z najwybitniejszych i najdłużej żyjących władców starożytnego Egiptu okresu Nowego Państwa.

Kontynuator polityki swego ojca, wzorujący się w swym dążeniu do umocnienia i rozbudowy Imperium na osiągnięciach głównych jego twórców - Ahmose, Totmesa III i Amenhotepa III, wielkich faraonów z XVIII dynastii. W swej działalności budowlanej przewyższył on wszystkich swych poprzedników, wypełniając Egipt budowlami i posągami bogów wznoszonymi na chwałę państwa. W zgodnej opinii wielu badaczy czasy jego panowania były okresem dobrobytu i stabilizacji. Panował ponad 66 lat, osiągając wiek ponad 91 lat. Spłodził około 100 synów i 50 córek. Był współtwórcą pierwszego w historii traktatu pokojowego, zawartego pomiędzy dwiema ówczesnymi potęgami militarnymi: Egiptem i Hetytami.

Rozpoczynamy grę w momencie, gdy ten wielki faraon jest poważnie chory, o czym nikt nie może się dowiedzieć, gdyż jego przeciwnicy skorzystaliby na jego chorobie. Żona Ramzesa II jest jedyną wtajemniczoną osobą, która wie co się dzieje, zachowując tajemnicę musi przejąć wszystkie obowiązki w państwie oraz znaleźć lekarstwo na chorobę męża. Pomóż jej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

hili skomentowała
Treść komentarza: Kurcze wygląd miniaturki mnie zachęcił żeby zagrać, ale lipa 2/5.
hili zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czwarta odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Pomóż Adamowi w jego podróży, aby rozwiązał napotkane zagadki, pokonał wszystkie przeszkody i znaleźć prawdziwą miłość!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
hili skomentowała
Treść komentarza: Niby łatwa, a jednak jakaś trudność jest w grze. 5/5

poniedziałek, 01.01.2018r.

hili zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonale wykonany prosty mini-golfik. Możliwość granie w cztery osoby, więc w sam raz na domową imprezkę z przyjaciółmi.
Wbij piłkę do dołka jak najmniejszą ilością uderzeń.
Sterowanie za pomocą myszki.
hili skomentowała
Treść komentarza: Świetna i przyjemna gierka 5/5.

niedziela, 31.12.2017r.

hili zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś fajerwerkiem, a twoim celem w twoim krótkim życiu jest dotarcie do nieba!

Unikaj wszystkich rzeczy na niebie, aby twoje marzenia się spełniły!

Poruszaj się w lewo i w prawo za pomocą myszy. Aby zdobyć punkty, trzymaj fajerwerki na środku ekranu. Nie zdobędziesz punktów, jeśli się poruszasz lub jesteś poza centrum. Przetrwaj w centrum przez 30 sekund, by zobaczyć wielki finał!
hili skomentowała
Treść komentarza: Kochani gracze giercowni! Życzę Wam dużo pomyślności, zdrowia, szczęścia, miłości w nowym 2018 r. Oby wasze plany i marzenia zawsze się spełniały. <3

sobota, 30.12.2017r.

hili zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Według mnie świetny tenis. Oceniajcie
Gracze online (28):
Polecamy: