reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: helu888

Login: helu888
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.02.2008r.
Ost. logowanie: 17.06.2020, 12:26
Punkty: 361
Wiek 36
Status offline
Opis

środa, 25.05.2016r.

helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ogromna dolina była bardzo spokojnym miejscem dopóty czerwone mrówki nie rozpoczęły wojny o terytoria. Poprowadź swoich najlepszych żołnierzy i broń ojczyzny przed najeźdźcami. Ulepszaj broń, rozwijaj własne taktyki i pokonaj wroga.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 19.05.2016r.

helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gierka, w której możesz wyżyć się na swoim szefie. Klikaj na poszczególne przedmioty i sprawdź czym jesteś w stanie go zabić. Czy uda Ci się znaleźć wszystkie 24?

środa, 18.05.2016r.

helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: NOTE: TO JEST PRAWDZIWA PEŁNA WERSJA, ZAPISYWANIE MOŻLIWE


Udaj się do starożytnego Rzymu, miasta gladiatorów i walk na arenie. Na pewno znasz już grę Miecze i Sandały 1 i znane Ci są reguły tej gry. Zasady gry Miecze i Sandały 2 są podobne: należy stworzyć własnego gladiatora i dodać mu umiejętności ('skills') według własnego zamiaru. Twój gladiator może na przykład wyróżniać się wielką siłą, albo też wytrwałością czy zdolnościami czarowania. Następnie możesz zakupić broń dla niego, dołączyć czary czy czarodziejskie napoje. Kiedy Twój gladiator będzie gotowy, możesz zmierzyć się z innymi gladiatorami i w ten sposób nabierać doświadczenia i zacząć zarabiać złoto na zakup następnej broni. I tak Twój gladiator stanie się jeszcze silniejszy i może wygra następną walkę na arenie. Spróbuj na każdym poziomie Mieczy i Sandałów 2 wybrać odpowiednią strategię gry. Kto wie, może uda Ci się wygrać wszystkie starcia i w ten sposób zostać największym gladiatorem wszechczasów!

czwartek, 12.05.2016r.

helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Buduj w odpowiedniej kolejności różne rzeczy, aby życie na Grow Cube było jak najlepsze.
helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Turret Wars to jedna z lepszych gier strategicznych typu defence. Grze towarzyszy bogatość opcji i niesamowity klimat.

wtorek, 10.05.2016r.

helu888 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Klasyczna gra strategiczno-ekonomiczna polegająca na handlu nieruchomościami. Twoim zadaniem jest stać się monopolistą w mieście, inaczej mówiąc zgromadź jak najwięcej pieniędzy i nieruchomości, doprowadzając jednocześnie przeciwnika do bankructwa.
helu888 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Julii ocalić podupadły kurort narciarski przed zlicytowaniem i zmień go w prawdziwą zimową stolicę!
Zamień skromne domki we wspaniały kurort, z mnóstwem eleganckich sklepów, 5-gwiazdkowych restauracji i luksusowych hoteli. Mądrze zarządzaj nieruchomościami, zasobami i pracownikami, aby twoje dochody rosły... i obserwuj, jak rozwija się romans Julii.
W natłoku obowiązków, co jakiś czas rzuć okiem na znajdujące się w dolnej części ekranu wskaźniki. Nie zapomnij zakupić koniecznych materiałów, zatrudnić i przeszkolić pracowników, a także nabyć nieruchomości.

piątek, 16.10.2015r.

helu888 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jest to turowa gra strategiczna, w której prowadzimy jedno z mocarstw złotego okresu piractwa. Cel jest prosty - zdobyć na Karaibach jak najwięcej obszarów i obronić je przed wrogimi jednostkami. Buduj fortece, nowe jednostki i stań się władcą Karaibów.

Główne cechy gry:
*Cztery rywalizujące kraje - Anglia, Francja, Hiszpania i Holandia
*20 rejonów do przejęcia
*14 różnych technologi aby zyskać przewagę nad wrogiem
*Mini gry polowań na skarby
*Losowe zdarzenia, które sprawiają że każda rozgrywka jest wyjątkowa
*Wiele różnych łodzi

niedziela, 19.04.2015r.

helu888 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kupuj mieszkania, remontuj wedle wskazań przyszłych kupców i sprzedawaj z zyskiem!

poniedziałek, 21.07.2008r.

helu888 skomentował
Treść komentarza: 5 i do ulu
Gracze online (17):
Polecamy: