reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hagrido41

Login: hagrido41
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.01.2013r.
Ost. logowanie: 18.01.2013, 09:46
Punkty: 60
Wiek 17
Status offline
Opis

środa, 16.01.2013r.

hagrido41 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z Hot-Dogami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im hot dogi, popcorn, napoje gazowane... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

niedziela, 13.01.2013r.

hagrido41 skomentował
Treść komentarza: odjazdowa gra 5/5 i do ulu

sobota, 12.01.2013r.

hagrido41 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Odpieraj ataki zombie! Buduj jednostki i atakuj nieprzyjaciela. Nie zapominaj o ulepszeniach, bo zombie staną się z czasem coraz silniejsze!

piątek, 11.01.2013r.

hagrido41 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Przygotuj się na epicką podróż, aby obronić swoje królestwo przed hordami orków, trolli, złych czarodziejów i innych paskudnych potworów za pomocą rozległego arsenału czarów i wież obronnych czekających na twój rozkaz!

Walcz w lasach, górach i pustkowiach, dostosowując swoją strategię obronną z pomocą różnych uaktualnień i specjalności! Zrzuć deszcz ognia na swoich wrogów, wzywaj posiłki, udowodnij, że dowodzenie oddziałami to Twoja specjalność, rekrutuj elfich wojowników i staw czoła legendarnym potworom w swoim dążeniu, aby uratować królestwo przed siłami ciemności!

czwartek, 10.01.2013r.

hagrido41 skomentował
Treść komentarza: słabizna 1/5
hagrido41 skomentował
Treść komentarza: nawet niezła 4/5
hagrido41 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W tej grze z gatunku tower defense Twoim zadaniem będzie obrona bazy przed inwazją gigantów. Wykorzystaj różne wieże obronne, rozmieść je w strategicznych punktach każdego z poziomów i przygotuj się na wielką bitwę! Będziesz atakowany również z powietrza, na szczęście w menu znajdziesz również kilka typów broni powietrznych w postaci sterowców i innych dział. Do boju!
hagrido41 skomentował
Treść komentarza: fajne 5/5
ale za dużo elwuf
hagrido41 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Obroń swoją bazę, buduj jednostki i zniszcz fortyfikację wroga. Akcja gry toczy się przez różne epoki zaczynając od jaskiniowców.
hagrido41 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Elfy się zbuntowały przeciwko Św. Mikołajowi i nie chcą mu pomagać. Wciel się zatem w rolę Św.Mikołaja i wykończ wszystkich buntowników. Zbieraj także apteczki i nowe bronie.
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q;E - zmiana broni
Gracze online (27):
Polecamy: