reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: grzro

Login: grzro
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.06.2007r.
Ost. logowanie: 16.10.2018, 20:27
Punkty: 1 977
Wiek 35
Status offline
Opis

piątek, 11.11.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoje gospodarstwo zostało zaatakowanym przez zaskakujących wrogów: wilki, rytualnych sekciarzy i wojska zjednoczonych państw. Nie jest oczywiste co dokładnie doprowadziło do takiego konfliktu, ale wszyscy z Twoich wrogów wydają się poszukiwać tego samo: Twojego inwentarza - albo dokładniej Twoich owiec.
Chroń farmę przed atakiem, a zarobione w walce pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
1,2,3,4 Wybór broni
Myszka - celownik
LPM - strzał

czwartek, 27.10.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uczestniczysz w konkursie "Konstruktor Roku" i musisz pokazać jury, że jesteś najlepszym z najlepszych. Zacznij od prostych konstrukcji przed przeniesieniem się na bardziej złożone zabytki i domy, aby pokazać, że można zbudować coś wspaniałego i zdobyć tytuł.
grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w piłkarskim turnieju EURO 2012 jeden na jednego, zaliczaj potężne power up'y i strzelaj ogromnymi głowami znanych piłkarzy spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.

Okej, Euro rozpoczęte, niestety nie tak, jak większość kibiców sobie tego życzyła. Odwróć losy i poprowadź Polskę do zwycięstwa w turnieju. Tutaj tak samo jak w meczu z Grecją nie dokonasz zmian zawodników.Inne odsłony tej doskonałej gry sportowej znajdują się tutaj: Sport Heads

piątek, 01.07.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest rok 1902, miasto Londyn zostało opanowane przez zombie - sługusy złego czarnoksiężnika, który opanował Księgę Umarłych. Twoim zadaniem jest ich eliminacja i szkolenie swoich umiejętności, by stać się największą maszyną do zabijania zombiaków.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - kopniak
Q - zmiana broni
R - przeładuj
Esc - pauza/menu

wtorek, 15.03.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część Wyśmienitej strzelanki z wspaniałymi efektami wybuchów. Wyrusz więc naszym bohaterem na ekspedycję i wykończ wszystkich wrogów napotkanych na drodze. Zbieraj bronie oraz ekwipunek i ukończ wszystkie misje. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

sobota, 12.03.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zostałeś sam na naszej planecie i z każdej z stron atakują Cię różne potwory. Twoim zadaniem jest przetrwać ich ataki. Zbieraj także apteczki i bronie. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie podane w grze.

poniedziałek, 29.02.2016r.

grzro skomentował
Treść komentarza: 694,3 m

piątek, 19.02.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w ulicznym turnieju sztuk walki. Wybierz postać oraz tryb rozgrywki i walcz z przeciwnikami.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1;2;3 - kopniaki
4;5;6 - uderzenia
P - lista dostępnych ciosów
grzro skomentował
Treść komentarza: 21757 pierwsze podejscie

poniedziałek, 04.01.2016r.

grzro zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w Premier League. Będziesz miał okazje sprawdzić się zarówno w obronie (bramkarz), jak i w ataku (napastnik). Poprowadź swoją drużynę do mistrzostwa.
Gracze online (7):
Polecamy: