reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gromu

Login: gromu
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.08.2010r.
Ost. logowanie: 16.10.2017, 20:09
Punkty: 2 078
Wiek 31
Status offline
Opis

czwartek, 28.09.2017r.

gromu skomentował
Treść komentarza: @ssonic: a czemu juz nie grasz?

poniedziałek, 18.09.2017r.

gromu skomentował
Treść komentarza: No powiem ze troche wciaga....

wtorek, 12.09.2017r.

gromu skomentował
Treść komentarza: To tak jak z grą "Makao"tam tez trza grac z ludźmi......pomyślcie dlaczego?
gromu skomentował
Treść komentarza: na win 10 nie dziala.......
gromu skomentował
Treść komentarza: muza do bani.....
gromu skomentował
Treść komentarza: zbyt czule sterowanie,jk dla zjaranego.. .

poniedziałek, 04.09.2017r.

gromu skomentował
Treść komentarza: faktycznie nie dziala....win X?

niedziela, 02.04.2017r.

gromu skomentował
Treść komentarza: chomiken machen........

czwartek, 16.03.2017r.

gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy fani obu części Samorost, a także w ogóle gier niezależnych czekali bardzo niecierpliwie na Machinarium. Ale czy było warto?

Czy Machinarium jest tak dobre, jak się spodziewaliśmy i jak mieliśmy nadzieję, że będzie? Owszem. A nawet jeszcze lepsze. Czesi z Amanita Design po raz kolejny pokazali, że wystarczy flashowa grafika, artystyczne zacięcie, poczucie humoru i 200% talentu na głowę by stworzyć coś, co po prostu uwodzi.

Tych, którzy nie znają wyżej wspomnianego tytułu zapraszamy do zagrania, obie części gry Samorost, które znajdują się tutaj: Samorost Saga

W Machinarium się nie gra - Machinarium się przeżywa!

Świat gry to miejsce, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a rolę ludzi, zwierząt i roślin przejęły roboty. Zalicza się do nich główny bohater, który niezasłużenie wygnany na wysypisko, pewnego dnia decyduje się ponownie wrócić do miasta. Los sprawia, że odkrywa plany stowarzyszenia Black Cap Brotherhood, dotyczące zamachu na siedzibę przywódcy metropolii. Jak łatwo się domyślić, nasz dzielny protagonista postanawia pokrzyżować szyki złej organizacji i przy okazji uratować swoją dziewczynę.

niedziela, 12.03.2017r.

gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.

Tym razem nasza uwaga musi skupić się na tym, aby w każdej rundzie znaleźć sposób na zaświecenie żarówki, która jest bardzo zirytowana tym, że światło jest wyłączone. Klikaj na obiekty na ekranie i postaraj się rozwiązać każdą z zagadek.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key trylogia oraz seria ClickPlay
Gracze online (10):
Polecamy: