reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gromu

Login: gromu
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.08.2010r.
Ost. logowanie: 22.04.2018, 13:14
Punkty: 2 454
Wiek 32
Status offline
Opis

sobota, 17.03.2018r.

gromu skomentował
Treść komentarza: poprzednie czesci tez ok,ale ta juz lvl wyzej.Polecam
gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uważaj, twój wzrok może cię zwodzić... Wykorzystaj lustrzany świat i zbieraj bajty na wspaniałe ulepszenia. Obserwuj niebieski i zielony wskaźnik - stawanie się niewidzialnym i wspinanie się po ścianach zmniejsza twój poziom energii!

niedziela, 14.01.2018r.

gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra, od której ciężko jest się oderwać. Przemiła platformówka z małą Pchełką. Przejdź ponad 50 poziomów skacząc, biegając i latając pchłą, zbierając po drodze złote monety.
Sterowanie podane w grze
gromu skomentował
Treść komentarza: Diablo mi sie przypomnialo.....
gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w epickiej opowieści o Marcusie III, szlachetnym rycerzu Adamantii. Przywdziej zbroję, złap miecz i rusz z odważną misją, która zamieni młodego giermka w potężnego Rycerza Diamentowego Porządku.
Sterowanie:
Wszystkie czynności wykonujemy myszką.
gromu skomentował
Treść komentarza: mniam,i do ulu
gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przez Tobą wciągająca turowa gra strategiczna z elementami RPG. Pokieruj drużyną kosmicznych marines i poprowadź ich do chwały zwycięstwa. Miedzy każdą kolejną areną masz szansę ulepszyć członków swojej drużyny i rozdać im specjalne punkty statystyk. Rozwijaj postaci, ulepszaj je i wygrywaj potyczki z coraz to silniejszymi wrogami.
Sterowanie:
Myszka - wydawanie poleceń
Myszka lub Strzałki lub W;S;A;D - przesuwanie kamery
Ctrl + Myszka - rotacja kamery
gromu zagłosował
Miniaturka gry: WPNFire WPNFire
(821)
Ocena
(5)
Opis gry: Wpnfire to solidna i emocjonująca strzelanka, w której udział biorą postacie z kresek (stickman)

sobota, 06.01.2018r.

gromu skomentował
Treść komentarza: W sumie zabawa w Boga....
gromu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Planetarium 2 Zen Odyssey to zabawny i interaktywny sposób nauki, odkrywania, i zabawy z układem słonecznym i nie tylko. Twórz, niszcz i współdziałaj z fizyką czasu rzeczywistego w skali, jakiej nigdy wcześniej nie wyobrażałeś! Planetarium 2 Zen Odyssey zapewnia wspaniałą rozrywkę na otwartym terenie.

Poznaj nasz układ słoneczny i zobacz nasze planety, planety karłowate i księżyce. Twórz własne systemy słoneczne, dodając / usuwając planety. Edytuj właściwości, takie jak promień orbity planety, kierunek i prędkość. Możesz nawet skalować planety i obiekty zgodnie z własnymi upodobaniami. Czy chcesz stworzyć Ziemię większą niż nasze Słońce? Zrób to! Uruchom masywne ciała planetarne i asteroidy, aby zobaczyć kolizje planet na poziomie astronomicznym. Rujnuj planety i przedmioty codziennego użytku i obserwuj fizykę grawitacyjną w akcji.

Jest to ograniczona wersja pełnego doświadczenia, która jest dostępna na wielu platformach, takich jak Steam, Google Play, App Store i wiele więcej!


Gracze online (34):
Polecamy: