reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gonezales

Login: gonezales
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.07.2012r.
Ost. logowanie: 16.02.2014, 14:19
Punkty: 165
Wiek 19
Status offline
Opis

niedziela, 02.02.2014r.

gonezales skomentował
Treść komentarza: Hamsterdam ja zabiłem egzekutora bez problemu

poniedziałek, 07.10.2013r.

gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kingdom Rush powraca wraz z nowymi lvl'ami oraz bohaterami.
Królestwo jest pod ostrzałem! Broń go przed hordami orków, trolli i innych potworów! Buduj wieże, by obronić się przed atakami. Zarób złoto pokonując wrogów i używaj go do budowy kolejnych wież.

niedziela, 06.10.2013r.

gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W grze budujemy i prowadzimy własny hotel tak aby zapewnić jak największą wygodę gościom .

czwartek, 23.05.2013r.

gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mario w końcu wyjechał na wymarzony urlop, ale niestety księżniczka Peach znowu została porwana przez złego Browsera. Twoim zadaniem jest pomoc Mario przejść przez wszystkie poziomy po drodze zbierając monety i uważając na przeszkody. Tym razem w wersji trochę jak Ice Tower. Gra oferuje 15 poziomów, 5 postaci do odblokowania i 7 osiągnięć.
Sterowanie
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się

piątek, 07.09.2012r.

gonezales dodał
Opis gry: Hicior!!! Gra, która całkowicie cie wciagnie. Sterujesz mario po poziomach a także możesz stworzyć własną planszę
gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część popularnej gry strategicznej, w której zadaniem gracza będzie zbudowanie centrum handlowego, urządzenie go według własnych gustów, zarządzanie pracownikami oraz oczywiście zarobienie fortuny!
gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Flashowa układanka dla dzieci przedstawiająca uroczo wyglądającego kuca angielskiego, który pasie się na łące.
gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tworzymy drugą stronę nowej serii zaprojektowanej przez siebie mangi.
gonezales zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zombie atakują po raz kolejny. Musisz bronić się jak najdłużej przed ich atakami. Zbieraj broń, apteczki i dodatkowe bonusy spadające na ziemię i zmieć ich wszystkich z jej powierzchni. Przy odpowiedniej ilości tequili we krwi możesz włączyć specjalny, zabójczy atak.
gonezales zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Star Rain 5 Differences to kolejna gierka polegająca na szukaniu różnic na przedstawionych obrazkach. Bardzo ładna, artystyczna grafika oraz kilka obrazków z pewnością zajmą nas na kilka chwil. Skup się i przypatrz każdemu z nich, Twoim zadaniem będzie odszukanie i wskazanie wszystkich pięciu różnic ukrytych na każdej ze scen. Niektóre z pewnością dostrzeżesz bez większych problemów podczas gdy inne będą wymagały skupienia oraz obejrzenia dokładnie obu rysunków. Powodzenia!
Gracze online (9):
Polecamy: