reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: globi98

Login: globi98
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.04.2011r.
Ost. logowanie: 15.08.2013, 14:34
Punkty: 90
Wiek 22
Status offline
Opis

niedziela, 13.01.2013r.

globi98 skomentował
Treść komentarza: Żałosna kopia prawdziwych Bad Piggies... 1/5
globi98 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra producentów Angry Birds wciągająca równie dobrze jak nie lepiej. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.
W Bad Piggies HD v2.0 zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.
Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by skonstruować wymyślne maszyny i dotrzeć prosiakiem do wyznaczonego celu.

Ciekawostka:
Studio Rovio Entertainment poinformowało, że gra Bad Piggies w ciągu trzech godzin od premiery znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych gier w amerykańskim App Store. Jest to najlepszy debiut spośród wszystkich gier fińskiej firmy. Poprzednio rekordy należały do Angry Birds Space oraz Amazing Alex.
Gra Złe Świnki potrzebowała zaledwie trzech godzin, aby znaleźć się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się aplikacji na urządzenia mobilne. Czas pokaże, czy złe świnki zdołają dłużej utrzymać swoją pozycję, ale jak na razie wydaje się być ona niezagrożona. Mikael Hed, szef studia Rovio, podkreślił, że sukces Bad Piggies jest przede wszystkim wynikiem zaufania fanów, którzy „okazali naszym grom niesamowite wsparcie w ciągu całego roku”.

wtorek, 30.10.2012r.

globi98 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Bohaterem gry jest glut, który musi z jednej rury dojść do drugiej. Czasami musi zjeść odrobinę kolorowej trucizny, aby przybrać jej kolor i przejść przez przeszkody.
Sterowanie za pomocą strzałek.
globi98 skomentował
Treść komentarza: Bardzo słaba gra zasługuje na 2/5

środa, 09.11.2011r.

globi98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doprowadź kulkę do końca każdego z poziomów, zmieniając po drodze kulkę w odpowiedni kolor, aby przetrwać.
Sterowanie za pomocą myszki.
globi98 skomentował
Treść komentarza: Zarąbista! Uwielbiam gry typu ,,The hardest game''. Nie moge przejść 29, a na expercie 3 . 5/5 i do ulubionych.

niedziela, 07.08.2011r.

globi98 skomentował
Treść komentarza: Gra super 5/5 i do ulu A po za tym przestńcie pisać o tych łańcuszkach bo tylko spamujecie i nie da się wogóle przyczytać żadnych komentarzy o tej grze, a i kto nie widział żadnej dziewczynki poprzedniej nocy to niech da +.
globi98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przygotuj się na epicką podróż, aby obronić swoje królestwo przed hordami orków, trolli, złych czarodziejów i innych paskudnych potworów za pomocą rozległego arsenału czarów i wież obronnych czekających na twój rozkaz!

Walcz w lasach, górach i pustkowiach, dostosowując swoją strategię obronną z pomocą różnych uaktualnień i specjalności! Zrzuć deszcz ognia na swoich wrogów, wzywaj posiłki, udowodnij, że dowodzenie oddziałami to Twoja specjalność, rekrutuj elfich wojowników i staw czoła legendarnym potworom w swoim dążeniu, aby uratować królestwo przed siłami ciemności!

sobota, 30.07.2011r.

globi98 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Zostałeś właścicielem kopalni. Wykopuj cenne minerały i sprzedawaj je na wolnym rynku. Za zarobione w ten sposób pieniądze ulepszaj swoje maszyny, tak aby mogły kopać coraz głębiej i wydobywać rzadsze i cenniejsze materiały.

niedziela, 15.05.2011r.

globi98 skomentował
Treść komentarza: Nienawidze takich gier jak ta, ale nie dam 1/5 tylko nie ocenie
Gracze online (12):
Polecamy: