reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ggamer0

Login: ggamer0
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.07.2013r.
Ost. logowanie: 23.07.2013, 10:07
Punkty: 113
Wiek 21
Status offline
Opis

sobota, 13.07.2013r.

ggamer0 dodał
Opis gry: Tylko twoje umiejętności i strategia mogą powstrzymać siejącą zniszczenie hordę bestii.
ggamer0 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdujesz się w klatce otoczonej przez Zombie. Masz ograniczoną ilość amunicji, miej oczy dookoła głowy! Zombie czaić się będą z każdej strony!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q - zmiana broni
Spacja- granat
R - przeładuj
ggamer0 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Carrot Fantasy jest niezwykle zabawną grą zawierająca niesamowite dwadzieścia cztery poziomy, plus poziomy bonusowe. Twoim zadaniem jest ochraniać marchewki w jakikolwiek możliwy sposób. Gra posiada dwa tryby gry: Adventure oraz Boss Mode. Carrot Fantasy z pewnością wciągnie Cię na długie godziny więc baw się dobrze.
Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
ggamer0 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Bardzo starannie wykonana gra typu escape. Wydostań się z pokoju o afrykańskim klimacie za pomocą odkrytych wskazówek i znalezionych przedmiotów.
Sterowanie za pomocą myszki.
ggamer0 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ucieczka z hotelu po katastrofie. Znajdź wszystkie ukryte przedmioty oraz wskazówki i ucieknij ze zniszczonego po trzęsieniu ziemi hotelu.
Sterowanie za pomocą myszki.
ggamer0 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Genialna strategia czasu rzeczywistego (RTS). Sprawdź swoje zdolności przywódcze. Poprowadź jeden z 3 krajów w walce o Imperium Rivadis w tej strategii.
Instrukcje podane w trakcie gry.
ggamer0 skomentował
Treść komentarza: Gra super 5/5
ggamer0 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jesteś piratem, który spalił łódź kapitana Haddocksa. Teraz masz 100 dni na znalezienie załogi, kupno nowych statków oraz walkę z innymi statkami. Po 100 dniach odbędzie się walka z kapitanem Haddocksem czy dasz radę go pokonać?
ggamer0 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Eraticator - Dziwna przygoda, dziwnego chłopca, w dziwnym szarym świecie. Twoja żona opuściła Cię po zakupie zaniedbanego domu, w którym roi się od szczurów. Twoim zadaniem jest doprowadzić dom do porządku, w tym celu rozwiązuj napotkane łamigłówki.
ggamer0 skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulu gra wciągająca
Gracze online (12):
Polecamy: