reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: geronimo300

Login: geronimo300
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.03.2014r.
Ost. logowanie: 20.07.2017, 12:04
Punkty: 457
Wiek 40
Status offline
Opis

czwartek, 20.07.2017r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czwarta odsłona wspaniałej produkcji Mateusza Skutnika oraz Karola Konwerskiego. Świetny przygodowy escape, jak zwykle bardzo dopracowany graficznie.
Twój samolot rozbił się na terytorium wroga. Zrób wszystko by, wykonać swoją misję obalenia wrogiego reżimu.
geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trzecia część świetnej gry Mateusza Skutnika. Świetny przygodowy escape, jak zwykle bardzo dopracowany graficznie.

środa, 19.07.2017r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra twórców Submachine i Daymare Town. Świetny przygodowy escape, jak zwykle bardzo dopracowany graficznie

wtorek, 18.07.2017r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa gra escape, jesteśmy na terenie starego domu.

czwartek, 16.03.2017r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy fani obu części Samorost, a także w ogóle gier niezależnych czekali bardzo niecierpliwie na Machinarium. Ale czy było warto?

Czy Machinarium jest tak dobre, jak się spodziewaliśmy i jak mieliśmy nadzieję, że będzie? Owszem. A nawet jeszcze lepsze. Czesi z Amanita Design po raz kolejny pokazali, że wystarczy flashowa grafika, artystyczne zacięcie, poczucie humoru i 200% talentu na głowę by stworzyć coś, co po prostu uwodzi.

Tych, którzy nie znają wyżej wspomnianego tytułu zapraszamy do zagrania, obie części gry Samorost, które znajdują się tutaj: Samorost Saga

W Machinarium się nie gra - Machinarium się przeżywa!

Świat gry to miejsce, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a rolę ludzi, zwierząt i roślin przejęły roboty. Zalicza się do nich główny bohater, który niezasłużenie wygnany na wysypisko, pewnego dnia decyduje się ponownie wrócić do miasta. Los sprawia, że odkrywa plany stowarzyszenia Black Cap Brotherhood, dotyczące zamachu na siedzibę przywódcy metropolii. Jak łatwo się domyślić, nasz dzielny protagonista postanawia pokrzyżować szyki złej organizacji i przy okazji uratować swoją dziewczynę.
geronimo300 skomentował
Treść komentarza: super i do ula

środa, 24.08.2016r.

geronimo300 zagłosował
Miniaturka gry: Sparkle Sparkle
(176)
Ocena
(5)
Opis gry: Mroczna gra typu Zuma. Celuj tak, by dopasować 3 lub więcej elementów tego samego koloru w celu wyeliminowania ich, zanim łańcuch dotrze do do końca trasy!
Sterowanie;
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru załadowanej kulki

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także sterowanie.

wtorek, 23.08.2016r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż rycerzowi uwolnić księżniczki na każdym z poziomów. Postaraj się również zebrać wszystkie gwiazdki.

piątek, 22.07.2016r.

geronimo300 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Marthinie odnaleźć jej dwie zaginione siostry w tej zagadkowej grze z ukrytymi obiektami! Zbieraj przedmioty, zarabiaj pieniądze, odblokuj każdy z dostępnych światów i znajdź trzy specjalne klucze!
Gracze online (19):
Polecamy: